Vím to od prvního dne, že Agáta Hanychová chodí s Jaromírem Soukupem. Radila se se mnou a byla nervózní, říká Ornella Koktová

Ornella Koktová a Agáta Hanychová
Ornella Koktová a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 6. 2022

Agáta Hanychová (37) již několik týdnů tvoří partnerskou dvojici s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53). Dcera herečky Veroniky Žilkové svou vztahovou novinku potvrdila několika médiím s tím, že to nebude víc komentovat. Redakce ŽivotvČesku.cz exkluzivně zjistila, že ohledně lásky se bývalá modelka radila s Ornellou Koktovou (29), která v roce 2015 vstoupila do manželství s o více než třicet let starším mužem - podnikatelem Josefem Koktou (65). "Vím to od prvního dne, kdy mi to řekla. A vlastně se se mnou radila a byla z toho nervózní," přiblížila známá influencerka a trojnásobná maminka.

S Jaromírem Soukupem se Agáta Hanychová dala dohromady před necelými třemi týdny. V té době byla hostem v Soukupově pořadu. Následně to zajiskřilo, slovo dalo slovo a bývalá modelka začala se šéfem TV Barrandov tvořit pár.

Lehce nervózní z toho, že Jaromír Soukup je zkušený muž, se rozhodla Agáta Hanychová pro poradenství u Ornelly Koktové, která si manželství se starším mužem nemůže vynachválit.

"Vím to od prvního dne, kdy mi to řekla. A vlastně se se mnou radila a byla z toho nervózní. Bavila se se mnou o tom, jaké to vlastně je chodit se starším mužem, protože se nikdy nevídala s nikým starším. Do té doby chodila vždy s někým, kdo je věkově přibližně starý jako ona. Tak jsem ji uklidnila, že to není žádný horor," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz Ornella Koktová ohledně nové lásky Agáty Hanychové.

Vlastník několika mediálních značek Jaromír Soukup má z předchozího manželství dospělé děti - Lukáše a Natálii. Od roku 2013 byla jeho partnerkou herečka Kateřina Brožová (54). V roce 2020 pak tvořil dvojici s bývalou partnerkou producenta Františka Janečka (77), operní zpěvačkou Terezou Mátlovou (46). Vztah trval čtyři měsíce.

Agáta Hanychová s bývalým manželem, hercem a hudebníkem Jakubem Prachařem (38) vstoupila v roce 2013 do svazku manželského, vypadalo to na lásku jako trám. Po nějaké době to však mezi nimi začalo skřípat a nakonec bylo jejich manželství v roce 2020 definitivně rozvedeno. Následně se exmodelka pokusila o celkem devět vztahů, které vždy trvaly jen několik měsíců. Vztah s Jaromírem Soukupem je prakticky za tři roky desátým.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.