Vítěz gastro show Roman Staša relaxuje na dovolené. Prozradil, s kým vyrazil k moři. Klaplo to, říká

Roman Staša je vítěz kulinářské show
Roman Staša je vítěz kulinářské show
Foto: se svolením TV Nova
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 6. 2021

Letní prázdniny se blíží, ale někteří už radši s předstihem vyrazili do zahraničí, aby si užili co nejvíce klidu po náročných měsících. Nejinak tomu je u mistra kuchyně a vítěze poslední řady gastronomické show Romana Staši, který nezaváhal a rozhodl se na pár dní odcestovat za sluncem k moři. "Máme naprostou pohodičku, spíš je to »válecí« dovolená, než abychom se potápěli a vyráželi sportovat. Je to pouze týdenní výlet," popsal pro ŽivotvČesku.cz.

V Česku vládnou letní teploty, a tak není divu, že to v člověku může probouzet ještě větší chutě vyrazit na prosluněnou pláž a vykoupat se v moři. Předčasnou letní dovolenou si dopřál i nadaný kuchař Roman Staša, který se překvapivě nevydal za žádným dobrodružstvím, ale naopak za klidem a odpočinkem.

"S kamarády máme pánskou jízdu v Chorvatsku na lodi. Je nás pět. Zrovna teď proplouváme souostrovím Kornati. Dovolenou jsme plánovali a pořád jsme sledovali vývoj epidemie, jak to dopadne. Nakonec to klaplo," řekl Roman Staša pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jeho partu už brzo čeká návrat zpátky do České republiky.

"Jsme jenom na lodi, jen tak plujeme, vždycky zastavíme a já uvařím oběd – nečekaně, když jsem kuchař (směje se). Máme naprostou pohodičku, spíš je to »válecí« dovolená, než abychom se potápěli a vyráželi sportovat. Je to pouze týdenní výlet, sedm dní jsme na moři, vracíme loď a jedeme domů," dodal Roman Staša pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.