Vítěz kulinářské show Roman má koronavir. Prodělal jsem ho i já, přiznal porotce Radek Kašpárek

Radek Kašpárek je michelinský šéfkuchař
Radek Kašpárek je michelinský šéfkuchař
Foto: ŽivotvČesku.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 11. 2020

Česko zažívá těžké časy kvůli druhé vlně epidemie koronaviru. Nevybírá si ani mezi slavnými a nyní se ukázalo, že s ním má osobní zkušenost také porotce kulinářské show nejúspěšnější tuzemské komerční televizní stanice a uznávaný šéfkuchař Radek Kašpárek (39). Pro ŽivotvČesku.cz potvrdil, že byl pozitivní na covid-19 a taky se ukázalo se, že v tom není sám.

Krátce po vítězství sympatického Romana Staši v populární soutěži MasterChef Česko 2020 se ukázalo, že jeden z porotců a úspěšný šéfkuchař Radek Kašpárek prodělal onemocnění covid-19, což osobně potvrdil redakci ŽivotavČesku.cz. Není ale sám, koho zákeřný virus postihl.

Pozitivní výsledek na koronavir měl dnes ráno i talentovaný kuchař Roman Staša, který si ani nestihl pořádně užít obrovský úspěch, kterého se mu podařilo dosáhnout. Jen několik hodin po odvysílání posledního dílu kulinářské show se dozvěděl o tom, že je nakažený. "Test jsem si nechal dělat včera, protože jsem věděl, že po finále v televizi se setkám s hodně lidmi. A vyšel mi pozitivní test, takže do 12. listopadu jsem v karanténě. Neměl jsem ale vůbec žádné příznaky a je mi celkově dobře," řekl Staša pro ŽivotvČesku.cz.

Radek Kašpárek uvedl, že on sám byl na covid-19 pozitivní také před několika týdny, ale s Romanem se delší dobu neviděl. "Naposled jsem se s Romanem viděl v létě, díly jsou předtočené. Já jsem si koronavirem prošel také jako řada dalších lidí před měsícem," řekl Radek Kašpárek exkluzivně pro ŽivotvČesku.cz.

Vláda Petra Fialy (57) smetla minulou středu ze stolu vyhlášku o povinném očkování pro lid...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu