Vítěz kulinářské show Roman má koronavir. Prodělal jsem ho i já, přiznal porotce Radek Kašpárek

Radek Kašpárek
Radek Kašpárek
Foto: ŽivotvČesku
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 11. 2020

Česko zažívá těžké časy kvůli druhé vlně epidemie koronaviru. Nevybírá si ani mezi slavnými a nyní se ukázalo, že s ním má osobní zkušenost také porotce kulinářské show nejúspěšnější tuzemské komerční televizní stanice a uznávaný šéfkuchař Radek Kašpárek (39). Pro ŽivotvČesku.cz potvrdil, že byl pozitivní na covid-19 a taky se ukázalo se, že v tom není sám.

Krátce po vítězství sympatického Romana Staši v populární soutěži MasterChef Česko 2020 se ukázalo, že jeden z porotců a úspěšný šéfkuchař Radek Kašpárek prodělal onemocnění covid-19, což osobně potvrdil redakci ŽivotavČesku.cz. Není ale sám, koho zákeřný virus postihl.

Pozitivní výsledek na koronavir měl dnes ráno i talentovaný kuchař Roman Staša, který si ani nestihl pořádně užít obrovský úspěch, kterého se mu podařilo dosáhnout. Jen několik hodin po odvysílání posledního dílu kulinářské show se dozvěděl o tom, že je nakažený. "Test jsem si nechal dělat včera, protože jsem věděl, že po finále v televizi se setkám s hodně lidmi. A vyšel mi pozitivní test, takže do 12. listopadu jsem v karanténě. Neměl jsem ale vůbec žádné příznaky a je mi celkově dobře," řekl Staša pro ŽivotvČesku.cz.

Radek Kašpárek uvedl, že on sám byl na covid-19 pozitivní také před několika týdny, ale s Romanem se delší dobu neviděl. "Naposled jsem se s Romanem viděl v létě, díly jsou předtočené. Já jsem si koronavirem prošel také jako řada dalších lidí před měsícem," řekl Radek Kašpárek exkluzivně pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.