Reklama:

Vivien Babišová plní slova matky Moniky. První záběry z plánu na převzetí otcovy firmy

Vivien Babišová a Andrej Babiš
Vivien Babišová a Andrej Babiš
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 6. 2024

Vivien Babišová, dcera Moniky a Andreje Babišových, má za sebou první veřejné vystoupení. V rámci slavnostního vyhlášení soutěže Mladý zemědělec zastupovala holdingový konglomerát Agrofert, který je hlavním sponzorem soutěže. Blondýnka, jež nedávno dostudovala, se seznamuje s jednotlivými firmami, které do holdingu patří. Pro Brněnský deník Vivien popsala, jaká je aktuálně její pozice ve firmě, kterou zřejmě v budoucnosti převezme. O schopnostech dcery promluvila již před časem pro ŽivotvČesku.cz hrdá Monika Babišová.

Reklama:

Třiadvacetiletá Vivien Babišová letos dokončila studium oboru Mezinárodní business management. Už při studiu se začala seznamovat s jednotlivými odvětvími, která do agrochemického gigantu patří. Je tak víc než jasné, že bude chtít v budoucnu ve firmě působit.

Reklama:

Pro ŽivotvČesku.cz o tom, že pravděpodobně půjde Vivien ve šlépějích svého otce Andreje Babiše, promluvila pyšná matka Monika Babišová.

"Vivien má velký drive a chce převzít firmu. Frederik zatím jen studuje a zajímá se také, ale Vivien už ve firmě pracuje, začala od píky a seznamuje se se všemi firmami v holdingu, aby vše poznala osobně a porozuměla procesům," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Monika Babišová s tím, že dcera prokazuje vůdčí schopnosti. "Jsem na ni pyšná, protože má disciplínu a je opravdu velký dříč a je na sebe enormně přísná," zdůraznila před časem.

Vivien skutečně pracuje na tom, aby mohla ve firmě do budoucna působit. Ambiciózní mladá žena má za sebou první veřejné vystoupení. V rámci vyhlášení soutěže Mladý zemědělec vystoupila Vivien v prostorách brněnské Mendelovy univerzity. Krátký záznam z něho Vivien Babišová sdílela ve svém »instastories«.

Přestože v rozhovoru pro Brněnský deník následně přiznala, že byla nervózní, vedla si dobře. Zároveň také uvedla, co přesně za funkci v agrochemickém »velikánovi« vykonává.

"Zatím objíždím všechny naše dceřiné společnosti a učím se, co dělají. Učím se třeba věci z potravinářství, chemie, lesnictví, dřevařství. Připravuji se takto do budoucnosti. Je pro mě důležité tyhle věci znát a znát i lidi, kteří u nás pracují," řekla Vivien Babišová s tím, že vztah k zemědělství si vytváří až v současné době skrze práci.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: