Reklama:

Vizáže dokonalé Barbie se nevzdává a touží po rodině. Chci dvojčata, říká Paris Hiltonová

Dědička hotelového impéria Paris Hilton
Dědička hotelového impéria Paris Hilton
Foto: Showpix.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 1. 2021

Dědička podílu hotelového impéria Paris Hiltonová (39) byla v minulosti hvězdičkou známou svými skandály, účastí na divokých večírcích a pokusy o hereckou a pěveckou kariéru. Image Barbie jí zůstala dodnes, ale nyní plánuje rodičovství. Mluví o umělém oplodnění a vybrala si, že chce dvojčata.

Reklama:

Paris Hiltonová vyrůstala jako dědička hotelového impéria v přepychu, dostala příležitosti v modelingu i herectví, ale svět se o ní dozvěděl až poté, co byla zveřejněna její erotická nahrávka. Mediální pozornosti si večírková Barbie vždy užívala a vizáže, která na ní měla podíl, se proto nevzdává ani dnes.

Reklama:

V únoru Paris oslaví už čtvrté kulaté narozeniny a učinila důležité rozhodnutí. S přítelem Carterem Reumem se hodlá definitivně usadit a už společně s lékaři pracují na tom, aby se brzy stali rodiči.

Paris, která dnes vypadá téměř stejně, jako před 10 lety, si je jistá, že Carter je tím pravým. "Je to můj vysněný muž. Plánujeme svatbu a mluvíme o jménech pro děti,“ řekla v rozhovoru pro podcast The Trend Reporter with Mara.

U Hiltonové pravděpodobně došlo k prozření a po letech strávených večírky a krátkodobými románky tvrdí, že teď je připravená žít jinak. "Těším se na důležitý posun a na to, že konečně budu prožívat pořádný, reálný život,“ svěřila hotelová dědička a společenská prominentka.

Na rodině už Paris Hiltonová pracuje a nechce na nic čekat. "Využijeme proces oplodnění ve zkumavce, takže když budu chtít, vyberu si dvojčata,“ dodala nadšená blondýna, brzy již zřejmě i novopečená máma.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: