Reklama:

Vladimír Polívka není prvním slavným mužem po jejím boku. Hercova nová přítelkyně randila i s hvězdou českého fotbalu

Herec Vladimír Polívka s novou přítelkyní
Herec Vladimír Polívka s novou přítelkyní
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 10. 2021

Herec a moderátor Vladimír Polívka (32) se na premiéře snímku Zpráva v pražském kině Lucerna poprvé objevil po boku nové přítelkyně. Půvabná blondýnka se vedle herce sice ukázala jako jeho partnerka poprvé, v minulosti už ale bylo možné ji spatřit s jiným mužem, a to dokonce s jednou z největších hvězd českého fotbalu. "Mohu potvrdit, že jde o mou bývalou partnerku," řekl pro ŽivotvČesku.cz Martin Fenin (34).

Reklama:

Charismatický Vladimír Polívka není z těch, kteří by měli zájem své soukromí přehnaně sdílet se světem. Proto mohlo mnohé překvapit, když se po delší době ukázal ve společnosti po boku ženy. Na premiéře filmu, která se konala v Lucerně, se pochlubil novou přítelkyní. Pohledná blondýnka ovšem nebyla poprvé středem pozornosti.

Reklama:

Herec a moderátor, kterého si mohou příznivci televizní zábavy pamatovat z show plné kostýmů, není prvním slavným mužem, po jehož boku se krásná Magda objevila. V minulosti totiž byla partnerkou fotbalového vicemistra do dvaceti let Martina Fenina.

"Je to tak, mohu potvrdit, že jde o mou bývalou partnerku. Je to už dlouho," řekl pro ŽivotvČesku.cz Martin Fenin. Sportovec, který svým fotbalovým uměním fascinoval německou Bundesligu, je v současnosti maximálně zodpovědným otcem a také manželem, vztah s přítelkyní Vladimíra Polívky je pro něj dávnou minulostí.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: