Vladimír Růžička s manželkou slaví už páté výročí svatby. Pohledná Maruška se pochlubila dojemným snímkem v bílých šatech, v nichž vypadá jako princezna

Vladimír Růžička s manželkou Marií
Vladimír Růžička s manželkou Marií
Foto: Se svolením Marie Růžičkové
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 6. 2022

Přesně pět let uplynulo od velkého dne, ve kterém si úspěšný hokejový trenér a bývalý útočník Vladimír Růžička (59) řekl své »Ano« s tehdy ještě partnerkou Marií (33). Pro ŽivotvČesku.cz sympatická maminka společné dcery Lejly popsala, jak na svatební den vzpomíná a proč je dnes šťastnější než tenkrát. "Mám ten den pořád před očima," zdůraznila v úvodu.

Před pár dny Vladimír Růžička dostal řadu gratulací k devětapadesátým narozeninám, sotva skončila oslava a už další začíná. Uplynulo totiž pět let od doby, kdy s pohlednou Marii vstoupil do manželství. A právě manželka hokejové legendy se pro ŽivotvČesku.cz o společném velkém dni rozpovídala.

"Vzpomínám na naši svatbu s úsměvem, byl to nejkrásnější den v mém životě a Vláďa říká to samé. Byla jsem tenkrát v 5. měsíci těhotenství a bylo to všechno moc hezké," svěřila se Marie Růžičková s tím, že dostala od svého chotě už ráno parfémy a další maličkosti, jako tomu je každý rok, což ji vždy mile potěší. O svém dárku pro Vladimíra ale odmítla mluvit. Protože by zkazila překvapení, které má pro něj nachystané.

"Nedávám mu klasické dárky, vždy něco vymyslím, ale nechám si to pro sebe, jinak už by to nebylo pro manžela překvapení," vysvětlila s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz sympatická tmavovláska s tím, že ale společně určitě zajdou o víkendu na slavnostní oběd.

Také popsala, jak se jejich vztah za těch několik let vyvinul. "Myslím, že jsem teď ještě šťastnější než tenkrát. Vše v životě jde nějakým směrem a nám se narodila krásná a zdravá dcera a rodinný život je teď skutečně jiný. Teprve s dítětem člověk objeví ty důležité hodnoty," zhodnotila pro ŽivotvČesku.cz manželství s olympijským vítězem z Nagana jeho drahá polovička, jež mu v roce 2017 přivedla na svět dceru Lejlu.

Velkolepou veselku měli manželé na zámku Červený hrádek. Tehdy Maruška už byla těhotná. Na krásnou událost dorazilo 85 svatebčanů. Hostinu si vychutnali v nově zrekonstruovaném Rytířském sále.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.