Vlaďka Erbová na dovolené v tropech. Po zákazu pracovat prozradila: Vydělávám si pronájmem bytů, říká

Vlaďka Erbová
Vlaďka Erbová
Foto: nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 2. 2021

Modelka a podnikatelka Vlaďka Erbová (39) utekla české zimě a nouzovému stavu na tropický ostrov, kde nyní tráví dovolenou s kamarádkou Kateřinou a dětmi. "Situace v Česku není na vyskakování. Já mám štěstí, že mohu pronajímat nemovitosti," uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

Vlaďka Erbová využila příležitosti, že se ještě může alespoň v omezené míře cestovat a vyrazila na Maledivy. S kamarádkou Kateřinou a jejich dětmi vychutnávají tyrkysové moře a bílé pláže na tropickém ostrově Kuramathi.

"Situace v České republice není lehká pro nikoho. Využila jsem možná poslední šanci, jak ještě vycestovat za teplem. Je to dobrá změna i pro děti, myslím si, že je to pro ně přínosné. V Česku je to nyní hodně depresivní situace," uvedla Vlaďka Erbová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že děti výuku nezanedbají, protože i přibližně 7500 kilometrů od domova funguje internet a je možnost studovat online.

"Já kvůli rozhodnutí vlády také bohužel nemohu pracovat, na manikérku se také vztahují vládní restrikce. Ale mám štěstí, že mám naštěstí i další příjem. Není tajemstvím, že v Mostě pronajímám byty," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz Vlaďka Erbová, s tím, že si uvědomuje, že každý občan České republiky takové štěstí nemá a že plno lidí opravdu kvůli epidemii a řadě omezení je finančně na dně.

"Je to vlastně poprvé, kdy se ani netěším na návrat z dovolené, když to řeknu odlehčeně. Ta dovolená je kvůli covidu hodně jiná. Také uvidíme, zda si nás tady nenechají v karanténě, o všem rozhodnou výsledky PCR testů před odletem. Máme naštěstí kvalitní cestovku a jsme pojištění, takže by mi ani nevadilo tady zůstat o pár dnů déle. Já se hlavně těším na to, až ta krize skončí a začne normální život. Chci jít do kina, těším se na klientky, chci normálně pracovat, chci prostě zase žít ten normální každodenní život, jak jsme byli zvyklí," dodala modelka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že člověk si v době pandemii naučí vážit věcí, které dříve považoval za samozřejmé.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.