Vlasových experimentů se nebojí. Dcera Jennifer Lopezové předvedla zelené hnízdo. Na ulici s matkou je zachytila kamera

Autor: Profimedia | Jennifer Lopezová a Emma Anthony
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 9. 2021

Každý rodič zná velmi dobře fakt, že mu dítě roste před očima. Zpěvačka, herečka a podnikatelka Jennifer Lopezová (52) se snaží jako dvojnásobná matka třináctiletých dvojčat – Emmy a Maxe dopřát svým dětem, na co jen pomyslí. A protože má dceru ve věku, kdy se dívky zajímají o typické »holčičí« věci, nechala si Emma vytvořit nápaditý účes. Společně se rodina ukázala cestou do nákupního centra, kde ho předvedla.

Při pohledu napříč dosavadní kariérou Jennifer Lopezové zůstává zřejmá jedna věc - ikonická JLo je »chameleon«, protože se nikdy nebála výrazných proměn, ať už vlasových nebo módních kreací. A tak není divu, že ani její dcera Emma, kterou má s bývalým manželem a americkým zpěvákem Marcem Anthonym (53), touží po změnách a rozhodně se nebojí experimentovat. Vytváří si image, na kterou velmi dbá i jako teenagerka.

Partnerka Bena Afflecka (49) vzala svoje dvojčata do nákupního centra The Grove v Los Angeles, aby si udělali hezké společné odpoledne. Třináctiletá Emma ukázala na ulici nápadité afro se zelenými odstíny, když trojici cestou zachytili novináři.

Dcera zpěvačky však neskrývá ani uměleckou duši, protože už ve 12 letech vydala svoji první knihu. "Odmalička je posedlá lenochody, od jejích čtyř let. Šly jsme se podívat na lenochodí farmu a myslím si, že to pro ni bylo něco jako svatyně. Bavily jsme se a říkala mi, že by možná mohla napsat knihu, kde bychom lenochodům pomohly a peníze bychom použily na jejich záchranu," vzpomínala v televizním pořadu Good Morning America Jennifer Lopezová na okamžik, kdy se její dcera Emma rozhodla stát se knižní autorkou.

Ale i tak se teprve ukáže, kam se její dcera bude směrovat v budoucnu. Jisté je, že zázemí a podporu své slavné matky má rozhodně zajištěné.

Jennifer Lopezová s dcerou Emmou
Jennifer Lopezová s dcerou Emmou
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.