Vnadná Lela prozradila, jak to má aktuálně s otcem dcery Karlosem Vémolou. On v Praze, já v Bratislavě, říká

Lela Ceterová a Karlos Vémola
Lela Ceterová a Karlos Vémola
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 11. 2020

Lela Ceterová (31), úspěšná slovenská modelka, je mimo jiné maminkou už brzo roční dcery Lili, kterou má se zápasníkem MMA Karlosem Vémolou (35) zvaným »Terminátorem«. Vztah obou partnerů se v médiích hodně řešil. Pro ŽivotvČesku.cz krásná blondýnka prozradila, jak budou řešit Vánoce a na co se teď momentálně soustředí.

Lela Ceterová na konci loňského roku porodila prvorozenou dceru úspěšnému MMA zápasníkovi a společně tvořili krásnou rodinu. Ale do života přichází i nepříjemné věci, a tak se jejich láska ocitla v situaci, kdy do harmonického vztahu zasáhla Vémolova nevěra. Přesto všechno se maminka dcery Lili, která 18. prosince oslaví jeden rok, snaží vycházet s bývalým partnerem dobře. Otázkou však zůstává, jak budou trávit Vánoce. "Určitě se dohodneme. I jeho děti mají přijet z Anglie, takže určitě se domluvíme, jak to bude. Je to ještě daleko. Momentálně se soustředí na zápas a tak dále, ale dohodneme se," řekla Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz.

Karlose Vémolu, prvního Čecha, který se probojoval do nejprestižnější organizace UFC, čeká zápas s Václavem Mikuláškem alias Babou Jagou. "Budu fandit, jsem ráda, když se mu daří. Tak by to mělo být. Navzájem bychom si měli nějakým způsobem fandit. Jako správní rodiče," přiznala krásná modelka a maminka dcery Lili pro ŽivotvČesku.cz.

Na otázku, jak se vyvíjí vztah s Vémolou a zda se k sobě třeba v brzké budoucnosti vrátí, podle jejích slov zatím neexistuje jasná odpověď, protože vše ukáže až čas. "Já žiju v Bratislavě, on v Praze," dodala Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.