Vojta Drahokoupil se po nemoci vrátil ve velkém stylu. Hudební show ovládl jako Lady Gaga

Vojta Drahokoupil jako Lady Gaga  y Ga
Vojta Drahokoupil jako Lady Gaga y Ga
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 5. 2021

Nedělní večer znovu patřil osmé řadě hudební show plné kostýmů. Po 14 dnech se na televizní obrazovky mohl vrátit Vojta Drahokoupil (25), který bojoval s nemocí covid-19. Návrat to byl vítězný, Vojta Drahokoupil fenomenálním způsobem imitoval Lady Gagu. "Skláním se před lidmi, kteří takové věci umí," řekl pro ŽivotvČesku.cz moderátor Ondřej Sokol (49).

Diváci nejsledovanější komerční televizní stanice si v neděli večer mohli vychutnat opravdu výborné výkony všech soutěžících. Těžké rozhodování měla před sebou i porota. Vtipného Jakuba Koháka a půvabnou Evu Burešovou doplnily dvě nové tváře - soutěžící hodnotili také muzikant Janek Ledecký a herec Jan Cina.

Velký souboj se odehrál mezi trojicí mužů. David Gránský, Petr Rychlý i Vojta Drahokoupil by si všichni zasloužili první místo. Po hlasování poroty dokonce měli všichni shodný počet hlasů. "Opravdu obdivuji všechny soutěžící za to, co dokážou. Skláním se před lidmi, kteří takové věci umí," řekl pro ŽivotvČesku.cz moderátor Ondře Sokol a vzdal hold všem umělcům.

David Gránský se představil jako zasmušilý Lewis Capaldi, Petr Rychlý se převtělil do rozverného Karla Šípa s písní Ital nezná ten zázrak a nejtěžší roli měl zřejmě Vojta Drahokoupil, na kterého čekala Lady Gaga. Až hlasy samotných účinkujících rozhodly, že nedělní večer nakonec ovládl právě Vojta Drahokoupil.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.