Vosí pas a postava snů bez námahy. Manželka Vladimíra Růžičky říká, že necvičí v posilovně a figuru si udržuje sladkostmi

Krásná Marie Růžičková
Krásná Marie Růžičková
Foto: Se svolením Marie Růžičkové
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 11. 2021

Po boku hokejové legendy z Nagana prožívá velké štěstí a jenom září. Manželé Marie (34) a Vladimír (58) Růžičkovi jsou nejen pohledným párem, ale také rodiči vychovávající čtyřletou dceru Lejlu. Krásná tmavovláska si i po narození dítěte po léta udržuje skvělou figuru, ale rozhodně se nebojí ve svém jídelníčku hřešit. "Mám velkou slabost pro sladkosti a obecně sladká jídla. Občas si zacvičím doma, ale nikam do fitka nechodím," přiznala pro ŽivotvČesku.cz.

S profesionálním sportovcem není snadné držet krok. Marie Růžičková, která se v létě 2017 provdala za trenéra litvínovských hokejistů a živoucí legendu z Nagana Vladimíra Růžičku, se udržuje krásná a také štíhlá. Navíc spolu pár vychovává rozkošnou dceru, která roste jako z vody a jak se říká: Je jí všude hodně. I ona dostatečně zaměstnává maminku pohybovou aktivitou.

"Dalo by se říct, že teď spíše více jím a hlavně mám velkou slabost pro sladkosti a obecně sladká jídla. Rádi si dáme i s manželem. Občas si tedy zacvičím doma, ale nikam do fitka nebo podobně nechodím. Samozřejmě vyrážíme na procházky a občas mám více pohybu s malou, ale jít někam na sobě makat… to určitě ne. Možná mají přeci jen trochu vliv také dobré geny," řekla Marie Růžičková pro ŽivotvČesku.cz.

Manželé Růžičkovi spolu oslavili již čtyři roky od svatby, která se konala na Červeném Hrádku poblíž Chomutova. Společně s dcerkou Lejlou tvoří krásnou rodinu. V budoucnu už holčičce neplánují pořídit sourozence, Vladimír Růžička má další dva již dospělé potomky, dceru Evu a syna Vladimíra z předchozího vztahu s manželkou Evou, která podlehla v 53 letech vážné nemoci. Dokonce jsou s půvabnou osudovou ženou Marií ze strany dcery Evy prarodiči šestiletého vnuka Lukáše.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.