Všechno bude jinak. Manžel Ornelly Koktové prozradil zásadní změnu ohledně narození dcery

Josef Kokta a Ornella Koktová
Josef Kokta a Ornella Koktová
Foto: nextfoto.cz

Manželka kdysi úspěšného podnikatele Josef Kokty (63) každým dnem přivede na svět svého třetího potomka. Ornella Koktová (27) se těší po dvou synech na společnou dceru. A mezitím, co její vysněný muž zatím nebyl nikdy u narození žádného ze svých potomků, tentokrát to vypadá, že bude. "Nikdy jsem přítomen porodu nebyl. Mám celkem šest dětí, teď budu mít sedmé. A vypadá to, že nakonec u toho budu," řekl pro ŽivotvČesku.cz charismatický brzy sedminásobný tatínek.

Josef má celkem šest dětí. S manželkou Ornellou mají dva kluky - Quentina a Svena a přibude jim do rodiny dcera.

"Vypadá to, že u porodu budu. Ale nemělo to tak být. Ornella přivede holčičku na svět císařským řezem, tak uvidíme jak to dopadne, ale vypadá to, že nakonec u toho budu," řekl pro ŽivotvČesku.cz Josef Kokta s tím, že to pro něj bude premiéra.

"Vše je nachystané včetně tašky do porodnice. Ale jméno pro miminko nebudeme zatím prozrazovat," řekla pro ŽivotvČesku.cz nedávno Ornella, která se těší, až bude mít narození dcery za sebou a poprvé ji pochová v náruči. Aktuálně je v devátém měsíci těhotenství.

Pokud jde tedy o konkrétní jméno, tak to je zatím tajemství, ale pro ŽivotvČesku.cz Ornella odhalila jména, nad kterými přemýšlela: 1. - Luna, 2- Wilhelmina, 3 - Olivia, 4 - Bohemia, 5 - Josephine, 6 - Quinn, 7 - Clementine, 8 - Valentina, 9 - Lórien, 10 - Sansa.

"Jistotou je, že Orpheé mi manžel zatrhl," prozradila nedávno pro ŽivotvČesku.cz nastávající trojnásobná maminka, která si na cizích jménech pro své potomky evidentně potrpí.

Ornella Koktová (27) a Josef Kokta (64) přivítali na svět krásnou dceru, které dali jméno ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.