Výhled počasí na další týden: Únorové nadprůměrné teploty mají nadále zelenou

Počasí - Ilustrační snímek
Počasí – Ilustrační snímek
Foto: Jindřich Mynařík / CNC / Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 2. 2024

Ani počasí druhého únorového týdne zimu připomínat nebude. "Nejvyšší odpolední teploty se budou i nadále pohybovat kolem hranice 10 °C a sněžit bude pouze na vrcholcích hor," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz meteoroložka Dagmar Honsová.

V pondělí bude zataženo až oblačno, občas déšť, na vrcholcích hor sněžení. Ranní teploty 6 až 2 °C. Denní teploty 6 až 10 °C, na jižní Moravě 12 °C.

V úterý si počasí podle předpovědi nachystá zataženo až oblačno, občas déšť, na horách a postupně od vyšších poloh sněžení. Ranní teploty 4 až 0 °C. Denní teploty 4 až 8 °C.

Ve středu bude možné očekávat oblačno, občas přeháňky, na horách i sněhové. Ranní teploty 2 až -2 °C. Denní teploty 5 až 9 °C.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, občas přeháňky, na horách i sněhové. Ranní teploty 6 až 2 °C. Denní teploty 8 až 12 °C.

Pátek bude mít podobný scénář jako předchozí den - oblačno, občas přeháňky, na horách i sněhové. Ranní teploty 6 až 2 °C. Denní teploty 8 až 12 °C.

Předpověď počasí na víkend

V sobotu bude oblačno, občas přeháňky, na horách i sněhové. Ranní teploty 4 až 0 °C. Denní teploty 6 až 10 °C.

V neděli lze očekávat oblačno, občas přeháňky, od vyšších poloh i sněhové. Ranní teploty 2 až -2 °C. Denní teploty 3 až 7 °C.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.