Výlet do Budapešti nebyl tak ideální, jak manželé prezentovali. Ornella Koktová promluvila o hádkách s manželem Pepou

Josef Kokta a jeho manželka Ornella
Josef Kokta a jeho manželka Ornella
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 5. 2024

Manželé Koktovi si vyrazili do maďarské metropole, aby si užili společný čas bez dětí. I když fotografie a videa, které manželé sdíleli na sociálních sítích, vypadaly idylicky, Ornella ve svém podcastu na placené platformě prozradila, že se s manželem na výletě i pohádali. Akční trojnásobná matka totiž naplánovala pobyt v Budapešti do poslední minuty a svého manžela Pepu tak lidově řečeno tahala od čerta k ďáblu. Nakonec si však Josef Kokta pár dnů bez dětí prý užil, což si také zasloužil. Ve svých 66 letech totiž zastane veškerou péči o své tři potomky. O synovi Quentinovi nedávno hrdý otec promluvil pro ŽivotvČesku.cz.

Někdejší úspěšný podnikatel Josef Kokta dostal od své ženy k Vánocům výlet do Budapešti. O svém dárku měl ale zřejmě trochu jiné představy, jak uvedla Ornella Koktová v podcastu, který natáčí s Agátou Hanychovou.

"Pepa si myslel, že to bude hodně odpočinkový, ale nebylo, protože mám ráda kulturu a památky," popsala Ornella, která toho v Budapešti chtěla stihnout co nejvíce. Návštěvy památek a kulturních akcí ale byly na manžela zřejmě moc.

"Šli jsme tam na operu a Pepa čtyřikrát usnul," přiznala influencerka s tím, že se po dobu pobytu s manželem jednou pohádala. "Strojila jsem si ho jako Kena a už mi pak nadával, že si připadá jak nějaká fretka, co musí furt makat... Asi mám nějaký syndrom, že toho musím co nejvíc stihnout," prozradila influencerka s tím, že Pepa je prý nakonec rád, že to všechno viděl.

Josef Kokta je skutečně přírodní úkaz. Ve svém věku, poté co ho v minulosti trápily zdravotní problémy, zvládá péči o děti i domácnost s přehledem. Navíc stále, i »s odřenýma ušima«, stíhá tempo své mladé manželky. Pro ŽivotvČesku.cz promluvil o tom, jak zvládal dvě menší děti a jedenáctiletého syna Quentina, když byl na celou domácnost sám.

"Quentin je mi parťákem, pomáhá mi. Zdědil po mně totální náklonnost k IT, takže mi pomáhá například i s grafikou," řekl Kokta s tím, že si hoch umí už i sám uvařit. "Dělá si takové dobrůtky, má rád pálivá jídla s chilli," uvedl pyšný otec s tím, že péče o dvě menší děti také není tak složitá.

"Vstát, umýt, obléknout, dát najíst, odvézt děti do školky a do školy, pak se vrátit domů, uvařit jídlo, potom se věnovat práci, to znamená účetnictví, marketing, obchod, následně dojet pro děti do školy, pohrát si s nimi, večer je vykoupat, uložit, spát a takto pořád dokola," popsal Kokta režim, který má perfektně zmáknutý. V době, když Ornella soutěžila na pustém ostrově, vše u Koktů doma fungovalo jako »po drátkách.«

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.