Vypadá jako princezna, ale rodinu ještě neplánuje. Eliška Bučková prozradila recept na krásu

Eliška Bučková je velmi půvabná žena.
Eliška Bučková je velmi půvabná žena.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 8. 2020

Čím je starší, tím je krásnější. Eliška Bučková (31) se za poslední roky změnila k nepoznání a svým vzhledem připomíná pohádkovou princeznu. Teď prozradila, jaký je její recept na krásu. "Pětkrát týdně běhám a cvičím," řekla pro ŽivotvČesku.cz modelka s tím, že rodinný život ještě neplánuje.

Eliška si podle svých slov udělala ze cvičení závislost. Navíc k tomu prožívá velmi příjemné období s rodinou a prozradila, co ji aktuálně dělá největší radost.

"Velmi ráda cvičím, o víkendu si dávám volno a relaxuji. Do toho dělám práci, která mě baví a miluji ji. Takže modeling a organizování rybářských táborů, což už dělám čtvrtým rokem," řekla pro ŽivotvČesku.cz sympatická Eliška.

Zeptali jsme se modelky i na to, jak to má s rodinným životem a jestli neplánuje stát se maminkou. Věk už na to má a některé její vrstevnice už mají klidně i dva potomky.

"Vzhledem k tomu, že pracuji s dětmi a doma moje sestry už děti mají a já s nimi trávím čas, cítím se tak naplněná. Takže biologické hodiny mi ještě netikají. V tuto chvíli to není u mě na pořadu dne," usmívala se sympatická kráska, která je díky sportu stále pozitivně naladěná.

Na to, jak aktuálně Eliška vypadá, se podívejte do galerie. Sami nejspíš uznáte, že je okouzlující.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.