Vypadá jako princezna, ale rodinu ještě neplánuje. Eliška Bučková prozradila recept na krásu

Eliška Bučková je velmi půvabná žena.
Eliška Bučková je velmi půvabná žena.
Foto: nextfoto.cz

Čím je starší, tím je krásnější. Eliška Bučková (31) se za poslední roky změnila k nepoznání a svým vzhledem připomíná pohádkovou princeznu. Teď prozradila, jaký je její recept na krásu. "Pětkrát týdně běhám a cvičím," řekla pro ŽivotvČesku.cz modelka s tím, že rodinný život ještě neplánuje.

Eliška si podle svých slov udělala ze cvičení závislost. Navíc k tomu prožívá velmi příjemné období s rodinou a prozradila, co ji aktuálně dělá největší radost.

"Velmi ráda cvičím, o víkendu si dávám volno a relaxuji. Do toho dělám práci, která mě baví a miluji ji. Takže modeling a organizování rybářských táborů, což už dělám čtvrtým rokem," řekla pro ŽivotvČesku.cz sympatická Eliška.

Zeptali jsme se modelky i na to, jak to má s rodinným životem a jestli neplánuje stát se maminkou. Věk už na to má a některé její vrstevnice už mají klidně i dva potomky.

"Vzhledem k tomu, že pracuji s dětmi a doma moje sestry už děti mají a já s nimi trávím čas, cítím se tak naplněná. Takže biologické hodiny mi ještě netikají. V tuto chvíli to není u mě na pořadu dne," usmívala se sympatická kráska, která je díky sportu stále pozitivně naladěná.

Na to, jak aktuálně Eliška vypadá, se podívejte do galerie. Sami nejspíš uznáte, že je okouzlující.

Zpěvačka a herečka Anna Slováčková (25) se pustila do práce na své postavě. Představitelka...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.