Vypadnutí ze soutěže jako velký dar. Monika Trávníčková řekla, jak přesně s manželem oslaví jeho 71. narozeniny

Monika Trávníčková a její manžel Pavel Trávníček.
Monika Trávníčková a její manžel Pavel Trávníček.
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 10. 2021

Herec Pavel Trávníček (71) se vůbec nehroutí z toho, že jeho cesta taneční soutěží StarDance skončila hned po prvním vyřazovacím kole. A nehroutí se ani z toho, že jeho manželka Monika Trávníčková (35) tráví hodně času s houslovým virtuosem Jaroslavem Svěceným (60), kterému dělá manažerku. Herec, který proslul rolí prince v pohádkové Popelce, se naopak těší, jak po boku své manželky oslaví narozeniny. "Dáváme si už jen takové drobnosti. Možná bych mu mohla dát další auto, dalšího veterána do sbírky," řekla hercova sympatická manželka pro ŽivotvČesku.cz.

Herec Pavel Trávníček má za sebou turbulentní dny, kdy se určitě nenudil. V sobotu bojoval v taneční soutěži StarDance o postup do dalšího kola, což nezvládl, ale smutnit nemusí, protože zase má více času na svou rodinu. Pak musel řešit snímky, které přinesl deník Blesk. Jeho manželka je na nich ve společnosti houslového virtuosa Jaroslava Svěceného. V minulosti se spekulovalo, že mají více než jen pracovní vztah.

Když už se zdálo, že přijdou klidnější dny, tak se herec dozvěděl, že moderátorka StarDance Tereza Kostková (45) byla pozitivně testována na koronavirus. A aby toho nebylo málo, tak v úterý 26. října večer čekala pohádkového prince narozeninová oslava.

"Když spolu lidé pracují, tak je logické, že jsou spolu občas vidět," řekla pro ŽivotvČesku.cz výborně naladěná Monika Trávníčková, která spekulace o poměru s houslovým mágem již umí házet za hlavu. Místo toho se spíše soustředila, aby na jedničku dopadl narozeninový večer.

"Budeme slavit s našimi přáteli, uděláme si hezký večer v Letohrádku svatého Vojtěcha v obci Počátky. Měli jsme tam svatbu, máme to tam moc rádi a rádi se tam vracíme. Takže nás čeká vířivka, saunička a večer si dáme něco dobrého k jídlu a pití a v klidu posedíme. Pavel už nemusí trénovat na StarDance, uvolnil se mu čas, takže je to vlastně výhoda," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Monika Trávníčková, jak bude vypadat narozeninový den. A nezapomněla ani na dárek.

"Nějakou drobnost určitě obstarám, ale jak říkám, už to řešíme drobnostmi. Možná bych mu mohla dát další auto, dalšího veterána do sbírky," usmála se při odpovědi Monika Trávníčková, ale také rychle dodala, co je pro pro manžela i pro ni tím největším darem. "Víte, dárky... Dnes je to hlavně o zdraví. Zdraví je to nejdůležitější, co máme," dodala pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.