Vyrážíme na plachetnici, těší se na léto u moře s rodinou Václav Vydra. Popsal, na jakou dovolenou jel sám

Nextfoto
Herci Václav Vydra a Jana Boušková
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 7. 7. 2021

Teprve před pár dny začaly letní prázdniny, i když pro mnohé už pravé léto dávno odstartovalo. Oblíbený herec Václav Vydra (65) si užil volné dny strávené v Orlických horách, ale ta hlavní zahraniční dovolená ho teprve čeká. "Ještě se chystáme na týden do zahraničí, vyrážíme na plachetnici na Jadran. Jedeme s celou rodinou," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Léto je v plném proudu a lidé poznávají nejen krásy Česka, ale vydávají se také za sluncem k moři. Po dlouhé době epidemie a omezení možností cestování, nastala pro mnohé příležitost, jak se konečně podívat za hranice a využít příjemného počasí. Herec Václav Vydra, kterého si televizní diváci pamatují mimo jiné jako policejního velitele Pepu Nováka z kultovní filmové série Kameňák, má plány na léto jasné.

"Už mám kousek letní dovolené za sebou. Byl jsem týden s koňmi na vandru v Orlických horách a teď trávím čas na statku, vždycky odjíždím jen na představení," vyjádřil se Václav Vydra pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se chystá na zahraniční výlet, při němž si užije volné chvíle a klid s rodinou.

"Ještě se chystáme na týden do zahraničí, vyrážíme na plachetnici na Jadran. Jedeme s celou rodinou – s Janou (manželkou a herečkou Janou Bouškovou, pozn. red.), se synem a také s vnoučaty," dodal Václav Vydra pro ŽivotvČesku.cz.

Oblíbená herečka Sabina Laurinová (50) bude mít léto rozdělené na pracovní a odpočinkovou ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu