Výročí 15 let v manželství. Jsme spolu od roku 1983, prozradil Václav Vydra. Svěřil recept, jak spolu vydržet

Herec Václav Vydras manželkou Janou Bouškovou
Herec Václav Vydras manželkou Janou Bouškovou
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 5. 2021

Na psí knížku spolu žili 23 let, pak se rozhodli, že svůj vztah povýší do stavu manželského. Letos uplyne přesně 15 let, kdy si řekli své »Ano«. Herečtí manželé Jana Boušková (66) a Václav Vydra (65) jsou důkazem toho, že dva lidé spolu v manželství dokáží překonávat různé překážky. "Musí mezi dvěma lidmi být láska, vzájemný respekt, uznání a důvěra a tolerance," vyjmenoval pro ŽivotvČesku.cz Václav Vydra vlastnosti, které jsou důležité pro pevný vztah ženy a muže po desítky let.

Brali se v červnu 2006 v naprosté tajnosti v nezabudickém kostelíku na Křivoklátsku za přítomnosti pouhé hrstky přátel. Jen pár vyvolených vědělo, že dlouholetý vztah dvou skvělých herců Václava Vydry a Jany Bouškové bude povýšen do stavu manželského.

Pro prstýnky nejeli snoubenci nikam do luxusního zlatnictví, ženich Vašek je vlastnoručně uvázal z trávy na voňavé louce. Mají pro oba kouzlo a sílu nejdražšího kovu na světě. "My jsme spolu s Janou od roku 1983," ohlédl se pro ŽivotvČesku.cz herec a pokračoval, co je šťastným receptem na dlouholeté manželství: "Musí mezi dvěma lidmi být láska, vzájemný respekt, uznání a důvěra a tolerance. Letošní oslavu trošku odložíme. Jestli se vše povede, my jezdíme každý rok na plachetnici na Jadran, tak jestli se to podaří, tak si to oslavíme tam," dodal pro ŽivotvČesku.cz Václav Vydra.

Zajímavostí je, že herečka se nejdřív nechtěla vdávat, byla to ale nakonec ona, kdo požádal partnera o ruku. Její názor na manželství se změnil, když před několika lety spadla z koně a zlámala si žebra.

"Mně tehdy došlo, že kdybych umřela, byl by ze syna sirotek. Tak jsem na Vaška potichu zasípala, protože jinak jsem se zlomenými žebry nemohla mluvit, Vašku, vezmeš si mě? A on řekl, že jo, ale až po premiéře, a tak jsme se vzali," prozradila herečka před časem v pořadu moderátora Jana Krause.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.