Reklama:

Výročí a střídavá péče: Roman Vojtek odhalil své štěstí i těžkosti

Roman Vojtek s manželkou Petrou
Roman Vojtek s manželkou Petrou
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 7. 2024

Za pár dnů uběhne pět let od velkého dne herce a moderátora Romana Vojtka a jeho ženy Petry. Své »ano« si řekli v roce 2019 na zámku v Napajedlech. Zatímco v minulých letech slavili manželé výročí vždy na tom samém místě, letos zřejmě udělají změnu. Pro ŽivotvČesku.cz umělec svěřil, že slavit budou zřejmě na Slapech, kde to mají s rodinou moc rádi. Umělec také prozradil, jak zvládá střídavou péči dvou starších dětí, které má s exmanželkou Terezou.

Reklama:

Herec a moderátor Roman Vojtek oslaví 13. července pět let v manželství s krásnou manželkou Petrou. Jelikož se manželům v prosinci narodil syn Vincent, oslavy výročí letos přizpůsobí půlročnímu miminku. Každoročně se Roman s manželkou vraceli na zámek v Napajedlech, kde si často pronajali i ten samý apartmán, ve kterém prožili svatební noc.

Reklama:

Letos ale prý udělají změnu. "Zámek v Napajedlech se prodává, je to tam teď takové složitější a pravděpodobně budeme slavit naše výročí na karnevalu u nás na Slapech v Loděnici. Máme se pořád rádi a to je pro nás nejdůležitější. Ono je to také teď složitější s tím novým přírůstkem půlročním, takže nemůžeme jednoduše někam vyjet," uvedl čtyřnásobný otec pro ŽivotvČesku.cz.

Sympatický umělec také prozradil, jak zvládá péči o své čtyři děti. "Na jednu stranu je to složité, protože dvě starší děti mám ve střídavé péči, takže když se tam sejdou všichni čtyři, jsou to děti od půl roku do 14 let, každé má jiné potřeby, tak je to složitější, ale vůbec si nechci stěžovat, jsem rád, že jsou všechny děti zdravé, a užívám si to," odpověděl hrdý otec na otázku, jak si užívá rodičovství.

První společný syn Nathaniel se manželům narodil v listopadu 2021 a v prosinci loňského roku přivítali na světě syna Vincenta. Herec známý například ze seriálu Ulice má dvě starší děti z předchozího manželství s Terezou Vojtkovou. Tehdy manželku opustil v osmém měsíci těhotenství.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: