Výsledky nevšedního výzkumu prozradily, které celebrity mají nejvíc sexuálně toužebné fanoušky. Krasavci George Clooney a Brad Pitt se nedostali do první desítky

George Clooney se svou manželkou Amal Clooneyovou
George Clooney se svou manželkou Amal Clooneyovou
Foto: Profimedia
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 8. 2022

Britský online obchod se spodním prádlem Pour Moi si nechal udělat neobvyklý výzkum, který odhalil celebrity, které nejvíce vzrušují své fanoušky. Podle zveřejněných poslaných tweetů zjistil, které hvězdy mají nejžhavější obdivovatele. Výsledky mnohé překvapí, například krasavci Brad Pitt (58) nebo George Clooney (61) se nedostali do první desítky.

Čas od času každý obdivuje někoho, koho zrovna vidí v televizi nebo v kině. Mohou to být hvězdy stříbrného plátna nebo špičkoví sportovci. Stačí, aby ukázali dokonalou postavu v sexy prádle nebo se zpotili na hřišti, a diváci hned začnou myslet na něco jiného, než co právě probíhá na obrazovce.

Britský obchodní dům přišel s nápadem zjistit, čí fanoušci jsou nejvášnivější, a rozhodl se udělat výzkum. "Pokud jde o fanoušky celebrit, někteří jsou o něco vášnivější než jiní. Mnozí se navíc na Twitteru vyjádřili, za jak atraktivní považují své oblíbené hvězdy. Abychom odhalili, která celebrita má na internetu nejžhavější fanoušky, zanalyzovali jsme téměř 115 000 nadržených tweetů. Tak jsme odhalili, kdo je nejvíce obdivován," píše se na Pour Moi.

Výsledky mohou být pro někoho překvapivé. Kromě celebrit z Hollywoodu se do první desítky dostal i boxer, zpěvák nebo fotbalista. První tři místa pak obsadili filmové hvězdy Channing Tatum (42), Angelina Jolieová (47) a Jennifer Anistonová (53).

Představitel hlavní role ve snímku Ztracené město Channing Tatum získal od roku 2019 skoro dva tisíce příspěvků, ve kterých se objevila slova nadržený, žhavý nebo sexy.

Těsně za ním se umístily bývalé manželky Brada Pitta, Angelina Jolieová a Jennifer Anistonová, a to s výsledky 1939 a 1931 nadržených tweetů za poslední tři roky.

Další příčky obsadili irský herec Cillian Murphy (46), fotbalista Cristiano Ronaldo (37) a představitel hlavní role Vlka z Wall Street, Leonardo DiCaprio (47). První desítku doplňují herci Miles Teller (35) a Tom Hardy (44), zpěvák Alex Turner (36) a boxer Anthony Joshua (32).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.