Reklama:

Výstavní postava a božské nohy. Jennifer Anistonová ale nemá figuru zadarmo. Její rutinu popsal osobní trenér

Herečka Jennifer Aniston
Herečka Jennifer Aniston
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 6. 2021

Když se řekne nestárnoucí krása, mnozí si určitě vybaví hollywoodskou herečku Jennifer Anistonovou (52), která se už desítky let udržuje v neskutečné kondici. Představitelka Rachel z populárního sitcomu Přátelé má zásady, díky nimž vypadá i po »padesátce« úžasně. Bez problémů by mohla konkurovat mnohým slavným modelkám. Sama ale přiznává, že její dokonala figura stojí určité úsilí.

Reklama:

Celým jménem Jennifer Joana Anistonová se televizním divákům do paměti nezapomenutelně zapsala jako Rachel Greenová – kráska ze šestičlenné party kamarádů v americkém sitcomu Přátelé. Za svou roli získala v roce 2002 dokonce cenu Emmy v kategorii Nejlepší herečka v komediálním seriálu. Rodačka z Kalifornie se také stala hvězdou romantických komedií – ztvárnila hlavní role ve snímcích Marley a já, Rozchod!, Exmanželka za odměnu nebo Riskni to s Polly či v Božském Bruceovi po boku Jimma Careyho (59).

Herečka, která byla mimo jiné manželkou Brada Pitta (57), se už dlouhá léta skoro nemění, udržuje si mladistvou krásu a nádhernou postavu a je jen těžko věřit, že už se přehoupla přes hranici padesátky. Její osobní trenér Leyon Azubuike přiznal, že je těžké stíhat její nasazení a tempo. Anistonová střídá třídenní cvičení po 45 minutách s vyčerpávajícím sedmidenním tréninkovým plánem. Nikdy nevynechá protahování, kterým se připravuje na tvrdý zápřah. Pro pevné břicho zařazuje opakovaně tzv. plank. "Děláme hodně cviků, které se zaměřují na střed těla," řekl Leyon Azubuike pro magazín Women´s Health.

Reklama:

Hollywoodská hvězda dodržuje tzv. periodizační trénink, který je rozdělený do fází tak, aby si herečka cvičení mohla přizpůsobit pracovnímu harmonogramu. "Boxujeme, skáčeme přes švihadlo, máme silový trénink, hodně pracujeme s odporovými pásy. Všechno dost střídáme, vždycky je to těžké a je to neustálá výzva,“ popsal úspěšný fitness kouč rutinu, která má podíl na štíhlé postavě Jennifer Anistonové.

Sama herečka pro časopis In Style přiznala, že kromě tréninků se svým koučem si užívá lekce jógy a spinningu a pořád ji to baví. "Je to vlastně nejdelší trénink, u kterého jsem zůstala, tedy kromě cvičení jógy," sdělila.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: