Vzkaz na hrobě Karla Gotta. Dojemná slova od vdovy Ivany a dětí bez podpisu Dominiky...

Hrob Karla Gotta na pražských Malvazinkách.
Hrob Karla Gotta na pražských Malvazinkách.
Foto: Život v Česku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 7. 2020

Zpěvák Karel Gott by v úterý oslavil své 81. narozeniny. K jeho hrobu v úterý přišly stovky fanoušků uctít jeho památku. Některé zaujal dopis, který vdova Ivana umístila na mistrův hrob. S rodinou tam zanechala dojemný vzkaz.

"Čekáme, že na hřbitov budou proudit stovky lidí. Proto se bude místo průběžně kontrolovat. Už několikrát místa u hrobu byla poničená, na trávníku byla vypálená místa od hořících svíček a muselo se to opravovat," řekl pro Život v Česku zaměstnanec správy hřbitova s tím, že prosí návštěvníky, aby spíše než svíčku u hrobu položili květinu.

A tak se i úterý stalo. Podle redaktora portálu Život v Česku.cz od rána na Malvazinky prodily desítky, možná stovky lidí. Někteří se jen poklonili, jiní zapálili svíčku, někteří na hrob položili květinu. Všechny ale zaujal vzkaz, který na hrob umístila Ivana s rodinou a uložila ho do středu svazku květin.

"Drahý Kájo, milovaný tatínku a dědečku. Moc nám chybíš, je tu bez Tebe velké prázdno. Vzpomínáme na Tebe s láskou každý den. Posíláme pusu do nebe. Ivana, Charlotte, Nelly, Lucie, Vojta a Honza.“ je napsáno na tabulce. Jméno nejstarší Mistrovy dcery Dominiky na tabulce chybí. Zřejmě kvůli špatným vztahům s Ivanou Gottovou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.