Vztah s Dominikou má pokračování. Jaromír Jágr vytáhl pohlednou modelku na večeři

Jaromír je do Dominiky hodně zamilovaný.
Jaromír je do Dominiky hodně zamilovaný.
Foto: Archiv Jaromíra Jágra
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 8. 2020

Láska hokejového boha k půvabné Dominice (26) pokračuje plným tempem. A to tak, že Jaromír Jágr (48) se svou vyvolenou pyšní už i na svém Instagramu. Vnadnou modelku, se kterou byl na konci června na návštěvě ředitele ČEZ Daniela Beneše, tentokrát vyvedl na večeři, ze které si pořídil »usměvavé« video.

Jaromír se zná s pohlednou Dominikou čtyři měsíce, ale vypadá to, že tohle bude hodně velká láska. Nedávno se dokonce nechala slyšet neteř hokejového virtuóze Pavlína Jágrová, že strejda možná s miminkem bude rychlejší než ona.

Jaromírovi láska jen kvete. I když někteří kritici poukazují na to, že Dominika je na něj mladá a že by se měl usadit s mírně zkušenější ženou, hokejová legenda si život řídí po svém. Jaromír to dělal v hokeji a jak to dopadlo, ví každý. Z Jaromíra se stal za roky tvrdé dřiny jeden z nejlepších hokejistů světa. Tak uvidíme, jestli mu to půjde stejně dobře s mladou modelkou jako na ledě.

Soudě podle jeho instagramového příspěvku, který opatřil i létajícími talíři, to vypadá, že aktuálně je citem k mladší krásce ve vesmíru.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.