Z Aliho Amiriho ze SuperStar se stal pořádný fešák. Být lékařem je má hlavní práce, prozradil o současném životě

Bývalý zpěvák Ali Amiri
Bývalý zpěvák Ali Amiri
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 8. 2021

Ali Amiri (41) se svým pěveckým výkonem v soutěži Česko hledá SuperStar, které se zúčastnil v roce 2004, zapsal do srdcí diváků. Jeho zpěv ho dostal až do finále, kde v pátém kole vypadl. Dnes už se zpívání věnuje jen okrajově, je totiž ředitelem estetické kliniky a daří se mu dobře. "Od SuperStar se toho u mě hodně změnilo, třeba to, že jsem pár kilogramů na váze přibral. Myslím tak 7 nebo 8 určitě," prozradil pro ŽivotvČesku.cz.

V soutěži Česko hledá SuperStar byl jedním z favoritů na výhru. Ale lékařství ho zajímalo po soutěži více než zpěv. "Veřejně se zpěvu už nevěnuju vůbec, osobně ano, soukromě ano. Je to každodenní rituál mého života, ale dá se říct, že zpívám jen doma. Být lékařem je má hlavní práce, ale nemám nějaký limitovaný čas. Jsem spolumajitel, zakladatel a ředitel kliniky. Vede se mi dobře, nestěžuji si," řekl Ali Amiri pro ŽivotvČesku.cz, jak se mu dnes daří.

Na SuperStar vzpomíná jen v nejlepším. "Vzpomínám v dobrém. Myslím si, že to pro mě byla obrovská zkušenost a věc, která mě hodně posunula dopředu," ohlédl se pro ŽivotvČesku.cz Amiri, který je dnes i pyšným otcem dcery Lily. Ta se mu narodila letos. Alimu bylo v době soutěže jen něco málo přes 20 let a pochopitelně prošel od té doby proměnou. Redakci poskytl několik snímků, jak dnes aktuálně vypadá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.