Reklama:

Z blondýnky brunetkou a zase zpátky. Helena Zeťová ukázala, jakou barvu vlasů aktuálně nosí, a promluvila o dalších plánech

Zpěvačka Helena Zeťová
Zpěvačka Helena Zeťová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 11. 2022

Zpěvačku Helenu Zeťovou (42) zná každý jako dlouhovlasou blondýnku. Během pandemie covidu, kterou strávila na rodném Valašsku, kde zůstává i nyní, se ale rozhodla pro velkou změnu a světlou barvu výrazně ztmavila. "Je to o dost pohodlnější," svěřila se nedávno sympatická umělkyně pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se ale chystá svou hřívu začít zase znovu postupně odbarvovat. Na sociální síti Instagram nyní zveřejnila první krůček.

Reklama:

Už z dob, kdy působila v dívčí kapele Black Milk, si každý vybaví Helenu Zeťovou jako blondýnku. Světlé barvě zůstávala věrná mnoho let, pro zásadní změnu se rozhodla až během posledního roku. Kromě toho, že jí tmavý odstín velice sluší, zabere jí nyní péče o vlasy daleko méně času.

Reklama:

"Nemusím se každých čtrnáct dnů dobarvovat. Je to o dost pohodlnější, člověk nemusí nic řešit. Málokdo ví, že mám vlasy prodloužené, a když jsou hnědé, je údržba velice snadná," vyjádřila se nedávno pro ŽivotvČesku.cz Helena Zeťová k novému vzhledu.

Přesto si ale charismatická zpěvačka pohrává s možností, že se k barvě, se kterou ji všichni fanoušci znají, opět navrátí. Nebude to ale okamžitě, zesvětlovat bude postupně, a to samozřejmě za přítomnosti zkušených profesionálů.

"Přemýšlím o tom, zkusím to zase o něco zesvětlit. Blond ke mně jde, lidi jsou na ni také zvyklí. Holky (kadeřnice) tady na Moravě jsou moc šikovné, tak uvidím, co se mnou udělají. Dříve jsem chodila pravidelně do kadeřnictví v Praze, ale teď se mi takovou dálku jen kvůli tomu nechce jezdit," prozradila zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz, kdo se o její účes stará.

S první vlaštovkou v podobě medového odstínu, který se jí krásně hodí k hnědým očím, se nyní pochlubila na sociální síti Instagram, kde za nový účes sklidila od sledujících jenom samé pochvaly.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: