Z Brutální Nikity je padesátnice. Herečka Peta Wilson ani dnes nevypadá k zahození

Herečka Peta Wilsonová oslaví 51 let
Herečka Peta Wilsonová oslaví 51 let
Foto: Showpix
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 11. 2020

V 90. letech byla Peta Wilson (50) jednou z nejpřitažlivějších žen, které mohli lidé vídat na televizních obrazovkách. Seriál Brutální Nikita, ve kterém ztvárnila hlavní postavu, se dočkal celkem pěti řad a úspěchu v mnoha zemích světa. Ani dnes jeho hrdinka nepatří do starého železa.

Peta Wilson byla jednou z hereckých ikon devadesátých let. Na střední škole se stala modelkou, srdce ji ale táhlo před kamery a díky seriálu Brutální Nikita znal její jméno téměř celý svět.

Fanoušci Pety mohli získat dojem, že její kariéra bude po seriálu na vzestupu, to byl ale omyl. Získala pak sice několik dalších rolí, ale ty byly buď nevýrazné, nebo ve filmech a seriálech, které se obliby nedočkaly.

Stárnutí v zákoutí

Svou poslední roli Wilson získala v roce 2015 a od té doby se jí herecky ani v nejmenším nedaří. Čas od času se objeví na společenských akcích, na těch ale příliš pozornosti nezískává.

Peta medituje, pravidelně chodí na akupunkturu a cvičí jógu, udržuje se tedy v kondici, nicméně to dělá pro sebe, nikoliv pro kariérní úspěchy.

Byznys

Jako herečce se Petě Wilson už několik let nedaří, živí se tudíž především jako návrhářka spodního prádla. Letošní rok bohužel nepřeje ani jejímu byznysu.

Podle zákazníků byla Peta sama přítomna ve svém obchodě v Kalifornii, ten byl letos ale zavřen. Zahraniční média neuvádí, zda jen dočasně, nebo navždy. Bývalá sexbomba tedy sice stále vypadá dobře, ale zřejmě příliš štěstí v poslední době nemá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.