Z hvězdy Stranger Things vyrostla krásná slečna. V 16 letech vydělává stovky milionů

Millie Bobby Brown ze Stranger Things
Millie Bobby Brown ze Stranger Things
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 9. 2020

Kdo by neznal Stranger Things. Nejúspěšnější seriál Netflixu má miliony diváků po celém světě. Natáčení čtvrté řady na jaře přerušila koronavirová pandemie. Představitelku hlavní hrdinky Eleven si lidé pletli s chlapcem, to už ale neplatí. Millie Bobby Brown vyrostla a je z ní krásná slečna. A v pouhých 16 letech vydělává balík.

Fanoušci netrpělivě čekají na čtvrtou řadu Stranger Things. Ještě se ale načekají. Kvůli koronaviru se totiž na jaře přerušilo natáčení.

Všichni jsou ale paf z představitelky hlavní hrdinky Elven. Z anglické herečky Millie Bobby Brown se vyloupla krásná slečna. A v pouhých 16 letech, které oslavila v březnu, už je z ní milionářka. Podle amerického časopisu Seventeen má na kontě minimálně 250 milionů korun!

Má i soukromý tryskáč

Pletli si ji s chlapcem, teď už by se to stalo jenom bláznovi. Millie už má i přítele, randí se 17letým hráčem rugby Josephem Robinsonem.

Málokdo ví, že už od narození trpěla částečnou nedoslýchavostí. Postupně se to zhoršovalo, až na jedno ucho ochluchla úplně. Není pouze seriálovou hvězdou, ale obrovské publikum ji sleduje i na sociálních sítích. Millie má na Instagramu přes 32 milionů sledujících.

V šestnácti létat soukromým tryskáčem? I tenhle luxus si může mladá herečka díky své popularitě dopřát. Podívejte se, jak za čtyři roky změnila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.