Z korpulentní brunetky ve vkusnou dámu: Porotkyně SuperStar Patricie Pagáčová prošla velkou proměnou

Patrie Pagáčová prošla neuvěřitelnou proměnou.
Patrie Pagáčová prošla neuvěřitelnou proměnou.
Foto: Archiv Patricie Pagáčová
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 4. 2020

Dnes už vypadá skvěle a za porotcovským pultem SuperStar je na ni radost pohledět. Ne vždycky se však herečka, kterou proslavila role Terezy Jordánové v nekonečném seriálu Ulice, mohla pyšnit takto dokonalým vzhledem.

Od roku 2013, kdy rapidně přibrala a z roztomilé blondýnky se stala silnější šedá myška, ušla Patricie kus cesty. Už nějaký ten pátek je ale opět ve formě a navíc už nevypadá jen jako "holka od vedle".

Pod rukama maskérek a kostymérek v SuperStar se Patricie každou neděli mění ve vkusnou a upravenou dámu, které by málokdo odolal. Dokonalý účes i makeup nejednou vyváží její menší zkušenosti týkající se hodnocení soutěžících...

Zamakala na svém zevnějšku

Patricie na sobě zamakala nejen na svém zevnějšku, ale nevynechala ani soukromí. Za poslední dobu výrazně upravila své proporce, vrátila se ke své původní barvě vlasů a štíhlou figuru si udržuje. Jak sama na sociální síti přiznala, hubnout se jí podařilo až ve chvíli, kdy se na svou váhu už tolik nezaměřovala. "Je to v hlavě, fakt. Člověk se na to nesmí upínat, pak to jde líp. Mně to začalo jít, až když mi to začalo být jedno a přestala jsem to konečně řešit. Poslouchejte své tělo,“ prohlásila před pár měsíci Patricie.

Někteří její fanoušci připisují hereččinu proměnu začátkům randění s jejím dnes už manželem a event managerem Tiborem Pagáčem. Do něho se blondýnka zamilovala v roce 2018, krátce na to kývla na žádost o ruku a v červnu loňského roku se  snoubenci vzali. Patricie, která ihned po svatbě převzala manželovo příjmení, už dobře ví, jak si udržet štíhlou postavu. Často se hýbe a nezdravá jídla vyměnila za pravidelný a vyvážený jídelníček. Za hereččinou proměnou stojí ale také hlavně a to především - láska.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.