Z malé holčičky je velká slečna. Dcera Toma Cruise je i pod rouškou celá maminka

Dcera herce Toma Cruise
Dcera herce Toma Cruise
Foto: Profimedia.cz

Dcera Toma Cruise (58) a Katie Holmesové (42) byla ještě docela nedávno malou holčičkou, která venku chodila za ruku s maminkou a s plyšákem v ruce druhé. Čas je neúprosný a utíká rychle, Suri Cruisová bude v dubnu slavit 15. narozeniny a stále víc vypadá jako slavná maminka, které je dnes podobná i pod rouškou.

Suri Cruiseová je dcerou velmi slavných rodičů. Maminka Katie Holmesová se proslavila v seriálu Dawsonův svět a otec Tom Cruise je jednou z nejznámějších hvězd akčních filmů. Proto si odmalička užívala pozornosti veřejnosti, jakou děti obyčejně nezaznamenávají.

Výchova Cruise byla přísná, Suri měla odmalička tolik volnočasových aktivit, že jí paradoxně ve výsledku volný čas téměř nezbýval. Od rozvodu rodičů žije mladá dívka jen s matkou a s otcem se vůbec nevídá.

Dlouhou dobu bylo skoro nemožné Suri Cruisovou spatřit na veřejnosti, během posledního roku se ale objevuje o něco víc a je nepřehlédnutelné, že už dávno není malou holčičkou, která by se potřebovala držet máminy sukně. Naopak si do města bez obav vyrazí i sama.

Hlavně kvůli pandemii koronaviru tráví Suri hodně času s Katie, která nemá tolik pracovních příležitostí jako za normálních okolností. "Být v izolaci je opravdu výzva,“ okomentovala toto období Holmesová pro australský deník The Daily Telegraph.

Matka s dcerou si společně stráveného času váží, i když k němu byly přivedeny neblahými okolnostmi. "Oslavujeme krásu a jednoduchost obyčejných momentů, jako je vaření večeře. Jsme tým,“ doplnila Katie, která Suri už několik let vychovává bez vlivu Toma Cruise.

Angelina Jolieová (45) patřil aještě před deseti lety k nejkrásnějším ženám světa. Událost...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.