Z Meghan Markleové je čtyřicátnice. Přípravy oslavy jsou v plném proudu, čeká ji překvapení od prince Harryho

Princ Harry a Meghan Markleová
Princ Harry a Meghan Markleová
Foto: Showpix
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 8. 2021

Pro britskou královskou rodinu bývala »trnem« v oku kvůli neshodám, které mezi nimi panovaly. Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markleová žije s manželem princem Harrym (36) mimo královský protokol ve slunné Santa Barbaře v Kalifornii, kde koupili dům. S manželem a dvěma dětmi - synem Archiem (2) a dvouměsíční dcerou Lilibet Dianou, se snaží držet v ústraní a výjimkou nebude ani slavnostní příležitost oslavit jubilejní 40. narozeniny, kdy jsou na party pozvaní jen hosté z nejbližšího okolí páru.

Před dvěma lety proběhl velkolepý večírek k události těhotenství Meghan Markleové, která byla v očekávání prvního potomka – syna Archieho. K příležitosti oslavy 40. narozenin využila služeb profesionála – Colina Cowieho, který spolupracoval také s moderátorkou Oprah Winfreyovou (67), Jennifer Lopezovou (52) nebo Tomem Cruisem (59). Oslava by měla proběhnout v kalifornském sídle manželů, které má hodnotu kolem 11 milionů liber (v přepočtu přes 328 milionů korun).

Občerstvení na oslavě by mělo být formou švédských stolů, kde budou lokální pokrmy a také víno z nedalekých vinic. Nesmí chybět ani dort pro oslavenkyni, který si vzalo na starost místní pekařství a cukrárna Posies & Sugar - má být překvapením od prince Harryho. "Meghan si přeje menší setkání. Pozváno je asi 65 lidí – její nejbližší přátelé a rodina. Colina jí doporučila Oprah, která má vždycky úžasné večírky," uvedl zdroj z blízkého okolí, jak cituje britský deník Mirror.

Poslední slavnosti, kterou Meghan pořádala, se účastnila řada slavných osobností mezi nimiž byla profesionální tenistka Serena Williamsová (39) nebo George Clooney (60) s manželkou Amal (43). Nechyběli ani další přátelé vévodkyně jako dlouholetý kamarád Markus Anderson, módní návrhářka a stylistka Jessica Mulroneyová nebo vizážista z Meghaniny svatby Daniel Martin. Otázkou zůstává, jaké složení hostů bude na letošní narozeninové party a zda vůbec pozvala někoho z královské rodiny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.