Z tváře a barvy outfitu se dá vyčíst smutek. Takhle vypadá na nejnovějších snímcích Shannen Dohertyová, která bojuje s rakovinou ve 4. stádiu

Shannen Dohertyová
Shannen Dohertyová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 3. 2022

Ve středu zahraniční novináři zachytili padesátiletou Shannen Dohertyovu během zastávky na čerpací stanici v americkém Malibu. Nejnovější snímky, na nichž je herečka v černém, tmavých brýlích a má vlasy vyčesané do drdolu, ukazují její tvář bez známky radosti ze života. Někdejší hvězda seriálu Beverly Hills 90210 stále svádí boj s rakovinou, která se jí vrátila na začátku roku 2020 a udeřila ve čtvrtém stádiu. Zejména kvůli zdravotním rizikům je často vídána i v roušce, uvedl to deník Dailymail.co.uk.

V posledních letech se pro ni boj s vážnou nemocí stal hlavním tématem, které vyplnilo její život. Herečka Shannen Dohertyová se musela poprat s nepřízní osudu a zvládnout situace, které by některé lidi srazily nevratně na pomyslné dno. Aktuálně ji novináři zachytili na čerpací stanici v přímořském městě Malibu nacházejícím se v okrese Los Angeles během tankování svého vozu Range Rover. Z její tváře se dá hravě vyčíst, že ji nemoc stále trápí a budí v ní obavy. Na svém Instagramu herečka informovala v jednom z posledních příspěvků, že nadále je v péči lékařů.

Herečka je v poslední době často vídána s rouškou. Obavy z nebezpečného koronaviru má nadále, i když už respirační onemocnění není takovým rizikem, jako tomu bylo před několika měsíci. Důvodem je ale její zdravotní stav a každá zdravotní komplikace by představovala pro její imunitu problém, uvedl Dailymail v rámci toho, že ji novináři zachytili během výletu se svou matkou.

Pro britský deník herečka uvedla, že pokud člověk chce zvládat boj se zákeřnou nemocí, musí hodně vytrpět. "Abyste dokázali čelit rakovině, musíte si sáhnout opravdu na dno. A tam pak naleznete věci, které se tam schovávaly. To, co najdete, je ale krásné. Ať už jde o zranitelnost, odpuštění nebo znovunalezení důvěry v lidi. Manžel mi říká, že byste nikdy netušili, že mám rakovinu. Vážně si nikdy nestěžuju a nemluvím o tom. V současné době je to součástí mého života," svěřila již dříve Shannen Dohertyová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.