Z údajné milenky Karlose Vémoly je žena v domácnosti. Rika Fane pověsila filmy pro dospělé na hřebík a zcela bez make-upu s nedbalým culíkem ukázala, jaká je hostitelka

Rika Fane
Rika Fane
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 11. 2023

Komentář: Hana Džurbanová alias Rika Fane je známá především jako herečka z filmů pro dospělé. Od loňského léta ji ale lidé nejčastěji poznávali jako údajnou milenku Karlose Vémoly. Mladičká blondýnka, jež je aktuálně těhotná, se zúčastnila kulinářské soutěže Prostřeno. I když své hosty nepozvala do svého bytu, v propůjčené kuchyni ukázala, že se u plotny umí otáčet. Hana navíc odvařila i odprezentovala své menu zcela bez make-upu a s neupraveným culíkem, což je u bývalé hvězdy filmů pro dospělé nevídané. Rika tedy předvedla, že je nyní stoprocentní ženou v domácnosti, pro kterou vzhled už není to nejdůležitější.

Mladičká Rika, jež je prý ve skutečnosti »holkou z vesnice, co škubala peří«, se ukázala před národem v odlišném světle, než je u ní veřejnost zvyklá. Drobná blondýnka pověsila kariéru herečky z filmů s hvězdičkou na hřebík a se svým snoubencem Standou, který je také z »branže«, si buduje rodinný život.

Rika, jež se do povědomí široké veřejnosti dostala díky údajné aférce s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou, si své soukromí chrání, a tak své hosty z pořadu Prostřeno nepozvala do svého bytu, nýbrž vařila v půjčeném bytě.

Jako hostitelka a kuchařka obstála Hanka celkem dobře. Pustila se do pečení ciabatty, která jí sice nevykynula, ale hostům u ní velmi chutnalo. Je vidět, že v devatenácti letech už Rika ví, co od života chce, a začala se ubírat zcela jiným směrem.

Nenalíčená, bez podprsenky, ale se spokojeným výrazem proplouvá někdejší noční můra Lely Vémoly soutěží už od pondělí. Po jejím středečním výkonu aspiruje na jednu z vítězek celého Prostřena, jelikož získala stejně jako její spoluhráčka - módní návrhářka Dominika Sedláčková - nejvyšší počet bodů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.