Z Veroniky Kopřivové bude vdaná paní. Ukázala nádherný prsten a sklízí gratulace od slavných kamarádek

Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický
Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 2. 2022

Podnikatelka a modelka Veronika Kopřivová (30) prožívá nádherné životní období. Fanouškům se pochlubila prstenem, který je od jejího partnera Miroslava Dubovického (30) a dokládá, že proběhly zásnuby. Pro ŽivotvČesku.cz Veronika řekla, jak intenzivně miluje svou práci.

Miroslav Dubovický a Veronika Kopřivová spolu mají téměř roční dceru Ellu, takže už nyní tvoří pevnou rodinu. Romantika ale musí být dokonalá, proto se pár rozhodl, že bude veselka.

Veronika Kopřivová řekla »ano« na žádost o ruku a pochlubila se prstenem, jakým si ji pro společnou cestu životem její partner pojistil. Bývalá partnerka Jaromíra Jágra (50) tak zažívá nádherné životní období a je na ní vidět, že je opravdu velmi šťastná.

Gratulace se začaly jen sypat. Na dálku štěstí popřály modelka Aneta Vignerová (34) či influencerka Aneta Chovanová známá jako A.N.D.U.L.A. "Zdálo se mi o rakvičce se šlehačkou a spoustě věnečků. Gratuluji z celého srdce," uvedla se smíchem Chovanová.

Pro ŽivotvČesku.cz Veronika Kopřivová v minulosti uvedla, že patří mezi tvrdě pracující ženy a před životními milníky se snaží mít vše srovnané v podnikání. Před porodem dcery říkala, že musí pracovat »do zásoby«. Tak snad si šikovná podnikatelka najde čas alespoň na veselku a trošku poleví v divokém podnikatelském tempu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.