Z Vojty Dyka se stal uhrančivý muž, shodil plnovous. Mám pro to své důvody, prozradil herec

Vojta překvapil hladce oholenou tváří.
Vojta překvapil hladce oholenou tváří.
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 9. 2020

Zpěvák a herec Vojtěch Dyk (34) se nedávno objevil ve společnosti s neudržovaným plnovousem, který ho dělal o pár let starší. Jenže teď překvapil důkladně oholenou tváří a pro ŽivotvČesku.cz prozradil, co ho k příjemné změně vizáže vedlo. "Teď točím film, takže musím být kvůli roli oholen," řekl charismatický umělec.

O Vojtovi Dykovi se mezi jeho kolegy mluví jako o velmi talentovaném člověku, který má geniální nápady. Za roky tvrdé práce nejen na hudebním pódiu, ale i před kamerou to mnohokrát potvrdil.

Teď se objevil na křtu kolegy - herce a spisovatele Josefa Kubáníka, kde pokřtil jeho novou knihu nazvanou »Herec». "Akci jsem si užil, ale bohužel v »letu«, protože večer jsem měl vystoupení, takže jsem se nemohl zdržet. Jinak bych asi okoštoval darovanou slivovici. Ale jak se říká, darované slivovici na zuby nehleď, a já budu doufat, že si přiťukneme s Jožkou nad jeho knihou v budoucnu," řekl pro ŽivotvČesku.cz Vojta Dyk, který se na vydařené akci moc nezdržel a bylo mu to líto. Sám ale ví, že všem dnům není konec a s autorem si to společně vynahradí.

Na křest dorazil Vojta s hladce oholenou tváří, přitom nedávno byl ještě vybaven mírným plnovousem, který mu přidával o pár let více. Ale teď opět ukázal, že je to velmi uhrančivý muž, za kterým se nejedna žena ráda otočí. K jejich smůle je Vojta více než rok ženatý s herečkou Tatianou Dykovou... Zeptali jsme se nadaného umělce, co za jeho proměnou stojí.

"Vousy moc neřeším. Ale teď točím film II Boemo o zapomenutém hudebním géniovi Josefu Myslivečkovi, takže musím být oholen," upřesnil herec pro ŽivotvČesku.cz, co stojí za změnou jeho vizáže.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.