Reklama:

Za poporodní bříško se Katy Perry nestydí a ukázala ho v plavkách. Svému tělu jsem vděčná, říká zpěvačka

Zpěvačka Katy Perry
Zpěvačka Katy Perry
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 6. 2021

Zpěvačka Katy Perry (36) vždy patřila mezi ženy, které se snaží šířit povědomí o důležitosti sebevědomí a podporují své fanynky v tom, aby se měly rády a za nedostatky se nestyděly. Jako matka dokázala, že nešlo jen o planá slova - devět měsíců poté, co přivedla na svět dceru Daisy Dove, se nebála předvést poporodní bříško v plavkách během dovolené v Itálii. Svou váhu aktuálně neřeší a říká, že je za své tělo vděčná.

Reklama:

Katy Perry se v srpnu loňského roku stala maminkou dcery Daisy Dove. Hned poté, co ji přivedla na svět, ukázala foto zcela bez příkras a pochlubila se realitou mateřství, kterou mezi sebou lidé na sociálních sítích běžně nesdílí. Ani nyní si ze své postavy nic nedělá. Přestože dříve byla neustále ve formě, ví, že dokázala odnosit zdravé miminko a vzhled je to nejmenší, na čem jí teď záleží.

Reklama:

Zpěvačka se ukázala ve fialových jednodílných plavkách na dovolené v Itálii a předvedla, že může být krásná i s pár kilogramy navíc. "Jsem aktivní žena a aktivní máma. Nepřetěžuji se. Za své tělo jsem vděčná a chovám obdiv ke všem ženám," řekla Katy Perry v rozhovoru pro australský rozhlasový pořad Kyle and Jackie O.

Poznamenala, že nyní se cítí mnohem lépe než na konci těhotenství. "Měla jsem oteklé ruce, začaly mi pak otékat i nohy. Naštěstí bylo opravdu teplo, mohla jsem nosit jen volné sandály. Vážila jsem 85 kilogramů, ale nezastavilo mě to, přestože to bylo nepohodlné," vysvětlila zpěvačka.

Partnerem Katy Perry je herec Orlando Bloom, který svou nastávající manželku ve všem plně podporuje. "V těhotenství stál při mně a je mi velkou oporou i dnes. Je to báječný táta," dodala úspěšná zpěvačka, která se raději než své váze věnuje dcerce a kariéře.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: