Reklama:

Za všechno může Arichteva, míní zklamaní fanoušci. Rozpadlé trio 3v1 nedaly dohromady ani společné narozeniny dětí

Trio 3v1
Trio 3v1
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 6. 2024

Dcera Martiny Pártlové a syn Nikol Leitgeb slaví narozeniny ve stejný den. Dva předchozí roky slavily rodiny spolu. Letos tomu bylo ale jinak. Poté, co se oblíbené trio před časem rozpadlo, se zdá, že ani vztahy mezi jeho členkami nejsou příliš ideální. Zatímco Martina Pártlová na oslavu dcery Stelly pozvala Veroniku Arichtevu, se kterou ji pojí přátelské pouto i po rozpadu 3v1, vypadá to, že Nikol Leitgeb je tak trochu z kola ven. Redakce ŽivotvČesku.cz zapátrala v komentářích fanoušků, kteří jsou zklamaní z toho, že neviděli bývalé úspěšné trio pohromadě ani při oslavě třetích narozenin jejich dětí. Někteří si dokonce myslí, že za rozpadem oblíbeného uskupení stojí Veronika Arichteva.

Reklama:

Nikol Leitgeb, Veronika Arichteva a Martina Pártlová byly nerozlučná trojka v profesním i soukromém životě. Trávily spolu dovolené, navštěvovaly se doma, Nikol s Martinou dokonce i přivedly na svět ve stejný den své děti. Logicky tak slavily první a druhé narozeniny svých potomků pohromadě. Třetí narozeniny Stelly a Tobiase už ale slavily rodiny bývalých členek tria zvlášť.

Reklama:

Konkrétně tedy Nikol Leitgeb slavila zvlášť. Zatímco Martina Pártlová uspořádala oslavu plnou růžových balónků u sebe na zahradě a pozvala na ni Veroniku Arichtevu s rodinou, Nikol s manželem uspořádali dětskou narozeninovou party u sebe doma. Fanoušci oblíbeného tria neskrývají v diskuzi na sociální síti zklamání, že ani oslava dětí nesvedla bývalé kamarádky dohromady.

Někteří příznivci slavné trojice vyjádřili lítost nad tím, že Nikol Leitgeb neopustila jen e-shop a společné projekty, ale i jejich přátelské vztahy.

"Také se divím, že Nikča s klukama tam nebyla. Přitom říkali, že jsou spolu ok, že jen v 3v1 nebude," poznamenala jedna z fanynek. "Čekala jsem to stejné, že budou mít zase společnou oslavu... Že spolu komunikují a ono asi vůbec," napsala další.

V komentářích pod příspěvkem Martiny Pártlové se objevili i tací, kteří si myslí, že za rozpadem stojí Veronika Arichteva. "Arichteva to vše zničila," napsala jedna z uživatelek, podobný názor vyjádřila i další. "Za všechno může Arichteva. Arogantní vypočítavá vtěrka žije z mužovy slávy," ostře se obula do herečky jedna ze sledujících. Důvod, proč mají takový názor, ale ani jedna z nich neuvedla.

Konec oblíbeného tria oznámily jeho členky letos v lednu. Reálně se ale údajně rozpadlo už loni v létě. Na svém profilu na sociální síti Instagram napsaly umělkyně prohlášení, že se rozcházejí pracovně, ale v soukromí zůstávají kamarádky. Z posledních událostí, kterých se účastnily vždy jen Martina s Veronikou, to ale vypadá, že Nikol vypadla z kola ven i v rámci soukromého života.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: