Záblesky v očích a hučení v uších. Ornella Koktová popsala těžké hodiny po narození dcery

Ornella Koktová s dcerou
Ornella Koktová s dcerou
Foto: se souhlasem Ornelly Koktové

Ornella Koktová (27) a Josef Kokta (64) přivítali na svět krásnou dceru, které dali jméno Lilianne. Druhý den po narození holčičky trojnásobná maminka popsala, jak se cítí. "Mám trošku krizi se vstáváním z postele," uvedla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že další informace přidá na sociální sítě.

Ornella Koktová a Josef Kokta mají spolu dva syny Svena a Quentina, kterým nyní pořídili sestřičku Lilianne, o kterou se starší bratři určitě budou starat. Ornella Koktová pro redakci ŽivotvČesku.cz uvedla, že měla obrovské obavy z anestezie a zvolila si epidurál. "Rodila jsem císařem a vím, že to byl můj poslední porod," uvedla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že velké problémy jí dělá pohyb, což je po císařském porodu obvyklé.

"Mám trochu krizi se vstáváním z postele," dodala Ornella pro ŽivotvČesku.cz a chtěla vyjádřit poděkování hlavně všem z porodnice u Apolináře, protože se chovali úžasně.

"Nebudu kecat, ale totálně mi spadl tlak, záblesky před očima, hučení v uších, zblednutí. Následně skoro na omdlení, šílená bolest břicha. Nakonec jsem s pomocí sestřiček zvládla vlažnou sprchu, která mi moc pomohla. Následně po odchodu z koupelny jsem se opět málem skácela, ale hodné sestřičky mi ihned donesly iontový nápoj a po mě chvilce odvezly na oddělení šestinedělí," dodala manželka Josefa Kokty s tím, že si už konečně může pořádně užívat malou Lilianne.

Ornella Koktová, která miluje jízdu na koni a účinkovala také v reality show, se projevila jako opravdu silná žena. Ze všech tří porodů měla nejmenší krvácení, ale cítí obrovskou bolest břicha. Problémy jí dělá jídlo i pití, ale když se dívá na svůj malý poklad, tak si uvědomí, že život je zázrak. "Za ten maličký mimi poklad to prostě vždycky stojí," dodala emotivně.

Bohuš Matuš (47) a jeho partnerka Lucie Palkaninová, nyní už Matušová (18), ve středu vsto...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.