Záblesky v očích a hučení v uších. Ornella Koktová popsala těžké hodiny po narození dcery

Ornella Koktová s dcerou Lilianne
Ornella Koktová s dcerou Lilianne
Foto: Se svolením Ornelly Koktové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 4. 2021

Ornella Koktová (27) a Josef Kokta (64) přivítali na svět krásnou dceru, které dali jméno Lilianne. Druhý den po narození holčičky trojnásobná maminka popsala, jak se cítí. "Mám trošku krizi se vstáváním z postele," uvedla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že další informace přidá na sociální sítě.

Ornella Koktová a Josef Kokta mají spolu dva syny Svena a Quentina, kterým nyní pořídili sestřičku Lilianne, o kterou se starší bratři určitě budou starat. Ornella Koktová pro redakci ŽivotvČesku.cz uvedla, že měla obrovské obavy z anestezie a zvolila si epidurál. "Rodila jsem císařem a vím, že to byl můj poslední porod," uvedla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že velké problémy jí dělá pohyb, což je po císařském porodu obvyklé.

"Mám trochu krizi se vstáváním z postele," dodala Ornella pro ŽivotvČesku.cz a chtěla vyjádřit poděkování hlavně všem z porodnice u Apolináře, protože se chovali úžasně.

"Nebudu kecat, ale totálně mi spadl tlak, záblesky před očima, hučení v uších, zblednutí. Následně skoro na omdlení, šílená bolest břicha. Nakonec jsem s pomocí sestřiček zvládla vlažnou sprchu, která mi moc pomohla. Následně po odchodu z koupelny jsem se opět málem skácela, ale hodné sestřičky mi ihned donesly iontový nápoj a po mě chvilce odvezly na oddělení šestinedělí," dodala manželka Josefa Kokty s tím, že si už konečně může pořádně užívat malou Lilianne.

Ornella Koktová, která miluje jízdu na koni a účinkovala také v reality show, se projevila jako opravdu silná žena. Ze všech tří porodů měla nejmenší krvácení, ale cítí obrovskou bolest břicha. Problémy jí dělá jídlo i pití, ale když se dívá na svůj malý poklad, tak si uvědomí, že život je zázrak. "Za ten maličký mimi poklad to prostě vždycky stojí," dodala emotivně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.