Začalo natáčení minisérie Iveta sledující start kariéry Bartošové a její lásku se Sepéšim. Takhle vypadají představitelé

Vzniká nová minisérie s názvem Iveta
Vzniká nová minisérie s názvem Iveta
Foto: Se svolením TV Nova
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 10. 2021

Památku Ivety Bartošové (†48) v následujícím roce uctí minisérie Iveta, která mapuje start její kariéry. Zpěvačku ztvární herečka Anna Fialová (26) a Petra Sepéšiho (†25), s nímž Bartošová nazpívala řadu nezapomenutelných písní, si zahraje Vojtěch Vodochodský (27). "Dodnes jejich příběh veřejnost vnímá jako love story, kterou přerušila až Petrova tragická nehoda," uvedl pro ŽivotvČesku.cz režisér minisérie Michal Samir.

V říjnu začalo natáčení minisérie mapující start kariéry Ivety Bartošové. Třídílná série vzniká exkluzivně pro Voyo a její uvedení je naplánováno na příští rok. Děj sleduje zpěvačku od dětství, kdy spolu se svou sestrou začíná navštěvovat školní sbor, přes úspěchy na hudebních soutěžích a odchod do Prahy a následnou cestu ke slávě, které dosáhla zejména díky spolupráci se zpěvákem Petrem Sepéšim.

"Ne všichni ji poslouchali, ale každý o ní slyšel. V osmdesátých letech se ze dne na den stala hvězdou, kterou si přála být stejně jako tisíce dospívajících tehdy i dnes," uvedl pro ŽivotvČesku.cz kreativní producent TV Nova a držitel Českého lva Matěj Podzimek.

Minisérie vzniká se souhlasem zpěvaččiny rodiny. Hlavní roli si zahraje Anna Fialová, do role Petra Sepéšiho byl obsazen Vojtěch Vodochodský. "Ivetin život nevyprávíme jako bulvární senzaci, nesoudíme ani nikoho z jejího okolí. Pro nás je to příběh o dívce z Beskyd, která chce být slavná a milovaná. Když toho ale docílí, o všechno přijde," vysvětlil Matěj Podzimek, jaký je záměr série.

Z velké části se bude příběh soustředit na lásku Bartošové a Sepéšiho. "Dodnes jejich příběh veřejnost vnímá jako love story, kterou přerušila až Petrova tragická nehoda. Celé to ale bylo složitější, jejich vztah byl komplikovaný, částečně vynucený okolnostmi," prozradil pro ŽivotvČesku.cz režisér minisérie Michal Samir.

Kromě Ivetina vztahu s Petrem Sepéšim bude minisérie pozorovat i její vztahy s otcem, který si nepřál, aby kvůli kariéře odjela do Prahy, vztahy s matkou, která její tužby chápala a údajnou rivalitu se sestrou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.