Záchranáři vyjížděli k »mrtvému« muži v popelnici. Po probuzení bezdomovec odešel za kamarádem

Muž po probuzení policisty odešel za kamarádem
Muž po probuzení policisty odešel za kamarádem
Foto: Se souhlasem Trans Hospital Plus
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 3. 2021

Středočeští záchranáři, policisté a hasiči řešili v pátek ráno poměrně kuriózní případ, když po oznámení na tísňovou linku vyjížděli do Řevnic, kde se v popelnici nacházelo tělo muže bez známek života. "Když jsme na místo přijeli, muž obživl," řekl pro ŽivotvČesku.cz záchranář Bořek Bulíček, že nejde o ojedinělý případ, který v zimních měsících řešili.

Všechny složky IZS byly přivolány v ranních hodinách do jedné z ulic v Řevnicich, kde byl nalezen v popelnici muž bez známek života. Po příjezdu posádek na místo události byl v prostoru na odpad nalezen spící bezdomovec.

"Policisté ho probudili, my jsme zkontrolovali jeho zdravotního stav. Následně odešel prý za kamarádem, který údajně bydlí v blízkosti na chatě. Toho údajně v noci a za tmy nemohl najít a tak přespal v popelnici," popsal kuriózní případ Bořek Bulíček pro ŽivotvČesku.cz s tím, že k podobným případům záchranáři vyjíždějí poměrně často.

"Nejvíc v zimě. Bezdomovci se obalí odpadem, zavřou víko a přes noc spí v teple. V Praze těchto případů se řeší poměrně dost," dodal pro ŽivotvČesku.cz Bořek Bulíček.

Ženy mívají často zkušenosti s tím, že je v práci někdo sexuálně obtěžuje. Ale podobné pří...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu