Začínáme osmý rok, prozradil Radek Kašpárek. Manželka se pochlubila snímky, které ukazují jejich soukromí

Se svolením Radka Kašpárka
Radek Kašpárek s manželkou
Foto: Se svolením Radka Kašpárka
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 28. 1. 2022

Je tomu přesně 7 let, kdy vyhlášený šéfkuchař Radek Kašpárek (40) poznal svou osudovou ženu, manželku Andreu. Od té doby se mu změnil život, a to výrazně. Navíc teď spolu vychovávají prvního společného potomka, který dostal jméno Sebastian a v květnu oslaví první rok života se svými milovanými rodiči. "Mám milovanou ženu, někdy to je se mnou těžké, ale společně jsme úžasný tým, mám skvělou rodinu. Určitě to oslavíme večeří a určitě nějaká kytička taky bude," usmíval se pro ŽivotvČesku.cz mistr šéfkuchař s tím, že s manželkou vstupují do osmého roku společného života.

Radek Kašpárek s manželkou Andreou oslaví v březnu také dva roky od svatby. Zajímavostí je, že se zasnoubili v roce 2017 a s veselkou lidově řečeno otáleli. Pro ŽivotvČesku.cz oblíbený šéfkuchař zavzpomínal na dobu, kdy se s osudovou ženou poznal.

"Na to si přesně pamatuji. První rande jsme měli v jedné kavárně v Telči a byla to láska na první pohled. Byl to náš velký den, kdy jsme se poznali, protože od té doby nám to skvěle funguje. Přesně 13. března budeme mít dvouleté výročí od svatby a lepší ženu jsem si nemohl najít. Andrea je mou osudovou ženou a skvělý parťák do nepohody," vysekl pochvalu své milované manželce Radek Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz.

Sympatický šéfkuchař se řadí ke špičce v oboru. I to je důvod, proč se stal porotcem soutěže pro amatérské kuchaře s názvem MasterChef. I když na televizní obrazovce platí za přísného, v soukromí jde o velkého pohodáře, který nedá dopustit na svou rodinu.

"Díky manželce jsem se hodně ale zklidnil. Dřív jsem takový kliďas nebyl, teď mám nad věcmi, myslím si, mnohem větší nadhled. Jsem nesmírně rád za svou rodinu a těším se také na oslavu našeho výročí svatby," zopakoval pro ŽivotvČesku.cz Radek Kašpárek.

Letos v únoru se rozvedl s herečkou Megan Foxovou (35), se kterou už dva roky nežil ve spo...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu