Žádné moře, ale léto v Česku. Markéta Mayerová popsala, proč se rozhodla necestovat do zahraničí

se souhlasem Markéty Mayerové
Moderátorka Markéta Mayerová s dcerou Agátou (vpravo)
Foto: se souhlasem Markéty Mayerové
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 11. 6. 2021

Léto se blíží a plány Čechů na to, jak stráví následující měsíce, jsou aktuální téma. Sympatická moderátorka Markéta Mayerová (54) nebude cestovat do zahraničí na slunné pláže, protože myslí především na české podnikatele, které epidemie koronaviru tvrdě zasáhla. "Budu cestovat po naší krásné zemi a peníze budu odevzdávat našim podnikatelům, protože si myslím, že to měli strašně těžké," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Mayerová, která před pár dny oslavila narozeniny, patří mezi zkušené moderátorky, které se dokážou poprat s každou situací. Televizním divákům je známá mimo jiné z dob, kdy uváděla s kolegou a exmanželem Slávkem Bourou (57) pořady Rande, Vabank a byla tváří ranního pořadu Snídaně s Novou. Ve své profesi se neztratila a v současné době uvádí hobby pořad plný zajímavostí. Je také mámou a s nyní již 20letou dcerou Agátou si velmi rozumí a mají spolu hezký vztah.

Během léta neplánuje žádné cesty do zahraničí a důvodů má k tomu několik. "Nemám úplně v plánu někam vyrazit. A pokud ano, budu cestovat po naší krásné zemi a peníze budu odevzdávat našim podnikatelům, protože si myslím, že to měli opravdu těžké. S dcerou chceme jet na týden na jógu na Šumavu. Já sice jógu necvičím, ale přijde mi to jako dobrý nápad. Byla jsem na ní párkrát, vždycky mě to hrozně nebavilo, a teď jsem si řekla, že to můžu zkusit znovu – motivovala mě dcera," odhalila Markéta Mayerová plány na letní měsíce pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se rozhodně chce toulat po vlastech českých a uvidí se, zda se k ní připojí i dcera Agáta.

"Je u nás mnoho krásných míst, hodně jich mám projetých, ale pořád mi toho dost chybí. Kdyby tohle udělala většina z nás, neskutečně pomůžeme těm »našim«. Moře přece počká," dodala Markéta Mayerová pro ŽivotvČesku.cz.

Letní prázdniny se blíží a s nimi i sezóna dovolených. Vzhledem k tomu, že poslední dva ro...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu