Žádný make-up, jen láska. Nenalíčená Agáta Hanychová ukázala vztah s Jaromírem Soukupem, jaký skutečně je

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 2. 2023

Moderátorka Agáta Hanychová (37) si většinou dává na úpravě svého zevnějšku záležet a patří k těm ženám, které ve většině případů nenalíčené člověk zkrátka nepotká. Na sociální síti ale nyní ukázala zamilované selfie s partnerem Jaromírem Soukupem (53), na kterém po líčidlech v její tváři není ani stopa. Láska s mediálním magnátem, se kterým momentálně energická brunetka očekává miminko, jí velmi sluší. Na první pohled je zřejmé, že po boku partnera, o kterém její matka pro ŽivotvČesku.cz prozradila, že se na děťátko velmi těší, jí to prospívá.

Bývalá modelka Agáta Hanychová je známá svou bezprostředností a upřímností. Někdo by ji možná popsal dokonce jako prostořekou. To samé se všeobecně ví také o jejím partnerovi, majiteli televizní stanice Barrandov Jaromíru Soukupovi, který se nikdy nebál nahlas říkat, co si myslí. Přestože jejich vztah, který začal loni na jaře, byl pro řadu lidí překvapením, a to především kvůli věkovému rozdílu, vypadá to, že jeden v druhém našli svou spřízněnou duši.

Jaromír Soukup se o svou těhotnou partnerku velmi vzorně stará - sama se nechala slyšet, že jí rád vaří a také ji krotí, pokud přepíná své síly. Na sociální síti Instagram nyní ukázala selfie, které pořídili, když si vyrazili na společnou procházku. "Žádný make-up, jen láska," okomentovala Agáta Hanychová snímek a prozradila, že svou tvář na něm ukazuje takovou, jakou ji příroda stvořila. Jejího přirozeného vzhledu si všímají i její fanoušci na sociální síti, kteří jsou velmi nadšení, a tak její look velmi chválí.

Agáta Hanychová momentálně čeká své třetí miminko. K synovi Kryšpínovi (9) a dceři Mie (5) tak brzy přibude malá sestřička, jejímž tatínkem je Jaromír Soukup. Pár již prozradil, že pro dceru vybrali jméno Rozárka, které bylo Agátino vysněné.

V současnosti se řada fanoušků někdejší II. vicemiss České republiky z roku 2005 dotazuje, kdy bude svatba s Jaromírem Soukupem. Na to budoucí trojnásobná matka neumí konkrétně odpovědět. Jisté je však to, že mediální magnát si společného potomka moc přál, alespoň to uvedla před časem matka influencerky Veronika Žilková pro ŽivotvČesku.cz v rozhovoru. "Ano. Pan Soukup si velmi přál mít miminko."

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.