Záhada účesu Aleny Schillerové: Otevřely jen psí salóny, ministryně má ale dokonalé vlasy

Ministryně financí Alena Schillerová
Ministryně financí Alena Schillerová
Foto: Archiv A. Schillerové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 4. 2020

"Krásně upravená" ministryně financí Alena Schillerová (ANO) je trnem v oku řadě opozičních politiků. Poslanec Ondřej Benešík (KDU-ČSL) nechápe, jak může mít Schillerová tak dokonalý účes, když kadeřnictví zůstávají nadále zavřená. Rýpl si také do toho, že psí salóny už v provozu být mohou.

Psí salóny už teď, kadeřnictví a holičství až 25. května. Takový je postup vlády v uvolňování opatření, za který ji tepe opozice.

Místopředseda lidovců Benešík si vzal na paškál ministryni Schillerovou. „Co se týče kadeřníků, my obecně jsme pro to, aby se tyto služby uvolňovaly. Lidé je požadují a některé věci prostě těžko odložíte. Já bych chtěl poprosit paní ministryni financí, aby veřejně sdělila, jak to dělá ona. Ona je prostě pořád krásně upravená, má nádherný účes, střídá barvy," prohlásil uštěpačně.

Fakt si myslím, že to dělá sama

"Samozřejmě já si myslím, že to fakt dělá sama, že si to prostě umí upravit tak, jak to celá řada žen neumí včetně mé manželky. Já bych chtěl poprosit paní ministryni, aby všem ženám a jejich manželům a přítelům sdělila, jak se upravit tak krásně doma, bez kadeřníka a teď se omlouvám všem kadeřníkům, protože když to paní ministryně řekne, tak asi přijdou o práci,“ dodal Benešík.

Rada od Schillerové by přišla vhod i ministru kultury Lubomíru Zaorálkovi (ČSSD). „Pokud někomu připadám ostříhaný, tak je to proto, že jsem se ostříhal sám. Ostříhal jsem se vlastními nůžkami před zrcadlem doma. To jen aby bylo jasno, že jsem nebyl v kontaktu s žádným kadeřníkem. I když ten výsledek může někomu připadat spíš jako oškubaný tenisák," lamentoval Zaorálek.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.