Zahalila své křivky do rudých tónů. Eva Perkausová má dva měsíce po porodu perfektní postavu

Krásná moderátorka Eva Perkausová
Krásná moderátorka Eva Perkausová
Foto: Se svolením Evy Perkausové
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 2. 2023

Na konci listopadu krásná zprávařka Eva Perkausová (28) přivedla na svět syna Killiana. Přestože od té doby uplynulo jen o málo více než dva měsíce, její postava vypadá skutečně famózně. Na sociální síti se pochlubila fotografií, na které ukázala své křivky oblečené do krásných červených šatů. Zatímco do formy se tak vrátila poměrně rychle, návrat do plného proudu práce zatím nemá v plánu. "Evě teď dáváme prostor, protože to má určitě náročné," uvedl pro ŽivotvČesku.cz její kolega, moderátor Petr Suchoň (38).

Eva Perkausová dala život synu Killianovi 26. listopadu. Požehnaný stav se jí přitom podařilo utajit až do 5. měsíce, a to i před nejbližším okolím včetně kolegů. Jedním z důvodů bylo jistě to, že na ní těhotenství poměrně dlouhou dobu vůbec nebylo vidět. Také nyní, po dvou měsících od porodu, nejsou stopy pro oko pozorovatele nijak patrné.

Krásná moderátorka si tak bez obav může obléknout třeba i obepnuté šaty s originálně řešeným dekoltem, které neodpouští sebemenší nedokonalost postavy. Jak jí to v nich sluší, se pochlubila na sociální síti Instagram ve Stories.

Na Štědrý den v loňském roce se Eva Perkausová na skok vrátila do práce za moderátorský pult Hlavních zpráv. Ty sváteční jsou totiž kratší než obvykle, a tak její malý syn zvládl pobýt chvíli s tatínkem. Návrat do práce ale pohledná blondýnka zatím v plánu nemá a chce se věnovat rodině, což je mnohdy dost náročné samo o sobě.

"Vím, že Eva Perkausová plánovala zapojit do výchovy i tatínka a babičky, takže má doma určitě plnou podporu. Ten, kdo řekl, že je mateřská dovolená, není normální," uvedl s úsměvem její kolega Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz a dodal, že s návratem do práce podle jeho mínění není třeba spěchat, protože děti jsou koneckonců malé jen jednou.

Moderátorka Eva Perkausová se vdala na dovolené na ostrově Mauricius loni v lednu. Za muže pojala snoubence a podnikatele Ivana Hecka. S ním přišla i do jiného stavu. Pár se aktuálně raduje ze svého prvního společného potomka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.