Zamilovaná Agáta Hanychová ukázala, jak líbá mediální magnát Jaromír Soukup. Její matka Veronika Žilková řekla, že oba jsou profesionálové

Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 8. 2022

Když se Českem roznesla informace o tom, že Agáta Hanychová (37) tvoří partnerskou dvojici s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53), jen málokdo věřil, že jejich vztah vydrží přes měsíc. Jenže láska jim kvete už více než dva měsíce a bývalá modelka a II. vicemiss České republiky z roku 2005 se o své štěstí nemá problém podělit na sociální síti Instagram. Jde totiž o vztah, kterému věří i její matka, herečka Veronika Žilková (60), která pro ŽivotvČesku.cz nedávno o obou partnerech uvedla, že jsou profesionálové.

Matka Agáty Hanychové své dceři vztah schvaluje, ale nerada se o něm baví. "Nebudu komentovat život dvou profesionálů. Pan Soukup je mediální magnát a moje dcera má vysokou školu na nová média. Já opravdu nemohu komentovat vztah dvou profíků. Navíc jsou oba dospělí a svobodní a nejsem tisková mluvčí těchto dvou mediálních profíků," uvedla nedávno pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem Veronika Žilková poněkud vyhýbavě, když se jí redakce dotazovala, jak věkově rozdílný vztah své dcery vnímá.

V současnosti se exmodelka pochlubila snímkem, ze kterého lze pochopit, že jde o ukázku toho, jak žena může skutečně cítit opravdovou lásku. Ukázala totiž, jak charismatický Jaromír umí líbat.

Vztah věkově rozdílného páru přišel tak rychle, že ještě dnes někteří nevěří, že je to realita zalitá láskou. Agáta Hanychová potvrdila před více než dvěma měsíci vztah s Jaromírem Soukupem, který je jejím už desátým partnerem za poslední tři roky. A aby potvrdila vážnost situace, rozhodla se s ním odjet na romantickou dovolenou do Španělska. Tam jsou doposud.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.