Reklama:

Zamilovaná Monika Binias pookřála na svatbě. Popsala, co nečekaně prohloubilo vztah s manželem

Monika Binias a její manžel Petr
Monika Binias a její manžel Petr
Foto: Se svolením Moniky Binias
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 8. 2021

Matka Ornelly Koktové (28) a hrdinka kontroverzní reality show Monika Binias (49) rozhodně nevypadá, že by jí táhlo na padesát. Naopak vedle manžela Petra (24) opravdu kvete a plno energie jí dodal také pobyt na Moravě u rodinných známých. "Někdy to je tak, že si manželé chtějí od sebe odpočinout. My spolu chceme být pořád a stále se snažíme spolu trávit plno času. Oba nás to naplňuje a posouvá dál," řekla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Rok od své velkolepé svatby, která se konala na Staroměstském náměstí v Praze, si Monika a Petr Binias účast na veselce zopakovali. Nyní ale vyrazili na jih Moravy, kde se zúčastnili svatby rodinných přátel. Moniku Binias všichni obdivovali, že vypadá na třicet a v očích má jiskry štěstí. Ona sama říká, že za její proměnou stojí to, že je bez stresů, netrápí se a cítí, že je milována a ctěna.

Reklama:

"Plno párů to má tak, že jim to po roce zevšední, každý si jede svoje koníčky a najednou zjistí, že nežijí spolu, ale vlastně jen vedle sebe. Někdy to je tak, že si manželé chtějí od sebe odpočinout. My spolu chceme být pořád a stále se snažíme spolu trávit plno času. Oba nás to naplňuje a posouvá dál," prozradila matka Ornelly Koktové pro ŽivotvČesku.cz.

Monika nezastírá, že velkou vášní pro ni i Petra je cestování. Letos stihli pobyt v Itálii, výlet do Švýcarska i pohodové dny v Česku, kam se Monika ráda vrací z Německa, kde zakotvila. "Stereotyp s Petrem určitě nezažíváme, naopak, pořád se něco děje. Ani teď přes to složité období jsme neměli ponorku, spíše si myslím, že epidemie a všechny věci a události s ní spojené nás ještě více stmelila a vztah prohloubila," řekla Monika Binias, která nevyloučila, že do konce roku stihnou ještě další cestování.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: