Zamilovaný Ben Affleck nemůže na líbánkách spustit zrak z manželky a jejích vnad. Jennifer Lopezová kromě svatby slaví i narozeniny

Ben Affleck a Jennifer Lopezová
Ben Affleck a Jennifer Lopezová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 7. 2022

Novomanželé Ben Affleck (49) a Jennifer Lopezová odjeli na líbánky do Francie. Herečka a zpěvačka při té příležitosti rovnou oslavila 53. narozeniny v jedné z pařížských restaurací, kde z ní, především pak z jejích vnad, nemohl šťastný manžel spustit oči. Jak JLo řekla magazínu People, soustředí se nyní hlavně na plnění manželských slibů.

Jennifer Lopezová a Ben Affleck se vzali. Jejich dlouholetá romance, přerušená vztahy a i sňatky s jinými lidmi, tak byla konečně naplněna. Zamilované hrdličky si nyní odjely užít líbánky do prosluněné Francie, kde kromě sňatku oslavily také narozeniny JLo. Ta na svých 53 let rozhodně nevypadá a vliv na to může mít i fakt, že je velmi šťastná.

Romantická Paříž je každoročně jednoznačnou volbou svatební cesty pro mnoho zamilovaných párů. "Obřad byl takový, jaký jsme chtěli. Když je láska opravdová, v manželství záleží už jen na dvou osobách, které ho tvoří, a na dodržování slibů, které si daly. To děláme, dokonce i ještě mnohem víc," prozradila Jennifer Lopezová o svém sňatku, jak ji cituje magazín People.

Na líbánky se novomanželé nevypravili sami. Doprovod jim dělají i děti z předchozích manželství, se kterými se na oslavu narozenin JLo vypravili do italské restaurace v srdci Paříže. Přítomným fotografům neušlo, jak zamilovaně se na sebe čerstvě sezdaný pár koukal a jak šťastně zpěvačka a herečka vypadala.

Ben Affleck se s veřejností o moc úsměvů nepodělil, ze své manželky však nemohl spustit zrak. Konkrétně pak z jejích vnad, které její červený oděv lehce odhaloval. Ze snímků je tak evidentní, že herec se své manželky nemůže v mnoha ohledech nabažit.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.