Reklama:

Zamilovaný Ben Affleck tentokrát bez krásné Jennifer Lopezové. Na oběd vyrazil s jinou společností

Autor: Profimedia | Ben Affleck
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 9. 2021

V posledních týdnech se stali jedním z nejsledovanějších párů - herec Ben Affleck (49) s krásnou Jennifer Lopezovou (52) se k sobě po 17 letech odloučení vrátili a jsou zamilovaní snad víc než dřív. Do mediální pozornosti se dostaly děti obou hvězd, s nimiž slavní rodiče tráví hodně času. Hollywoodský herec je známý tím, že je starostlivý otec a snaží se svým potomkům dopřát společné chvíle pokaždé, kdy má zrovna možnost. Tentokrát s nimi vyrazil na sváteční oběd, kde ho zachytily kamery.

Reklama:

Jennifer Lopezová a Ben Affleck jsou velkou hollywoodskou senzací – nejen pro média, ale především pro fanoušky, kteří jejich láskou doslova žijí. Kdekoli se objeví, budí pozornost, ať už jsou spolu, nebo tráví čas s dětmi. Jeden z představitelů filmového Batmana si vyrazil s potomky do nákupního centra Brentwood Country Mart, kde si rodina dala společný oběd.

Reklama:

Na Affleckovi, který nedávno oslavil poslední narozeniny před jubilejní padesátkou a má dvě dcery a syna, je vidět, jak moc je zamilovaný. Ke své partnerce chová hluboké city a také úctu. Ne nadarmo se říká, že stará láska prostě nerezaví – v tomto případě dvojnásob.

"Žil jsem v domnění, že mám dobrou pracovní morálku, ale byl jsem naprosto odzbrojen a udiven tím, co si každý den Jennifer zadala za úkoly a s jakou vážností brala svoji práci – tiše a obětavě, aby dosáhla svých cílů. A pak ještě zdvojnásobí své úsilí. Zůstává pro mě tím nejpracovitějším člověkem, s jakým jsem se v tomto odvětví setkal. Má obrovský talent, ale aby byla úspěšná, tvrdě na tom makala. Jsem šťastný za ni a vypadá to, že si konečně získává zasloužené uznání," promluvil Ben Affleck o své staronové lásce v rozhovoru pro magazín InStyle.

Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Foto: Profimedia
Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: