Zamilovaný Sámer popsal své plány, které má s 22letou přítelkyní. Po měsíci vztahu společné bydlení, říká

Sámer se svou partnerkou Annou
Sámer se svou partnerkou Annou
Foto: Se souhlasem Sámera Issy
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 5. 2021

Před časem se po dvou letech vztahu rozešel s partnerkou Pavlou, teď ale nová láska zahojila staré rány. Zpěvák Sámer Issa (35) tvoří pár se dvaadvacetiletou Annou, na kterou pěje jen chválu. "Je úžasná a jsme spolu zhruba měsíc. Rozhodli jsme se, že spolu chceme bydlet a zařizovat si všechno znovu od začátku," řekl nadšeně pro ŽivotvČesku.cz muž, který se proslavil svou účastí ve slavné pěvecké show.

S expartnerkou Sámer plánoval svatbu, společného potomka, nakonec z toho nic nebylo a přišel rozchod. Teď má před sebou další velké plány s novou ženou.

"Anna bydlí u Kladna a já v Praze, ale rozhodli jsme se, že spolu chceme bydlet. Takže hledám nějaké nové bydlení, které nám bude vyhovovat a budeme si vše zařizovat od začátku a společně. Takovou ženu jsem ještě nepotkal, vaří mi, uklízí, jsem prostě šťastný," řekl pro ŽivotvČesku.cz o svých plánech zpěvák, kterému za pár dní vychází zbrusu nový videoklip.

Jiskra přeskočila na obou stranách, a tak se dvojice rozhodla nebránit svým citům a začala spolu oficiální vztah. Krásná tmavovláska tvoří s úspěšným zpěvákem krásný pár a oba se velmi rozumí. Snad jim láska vydrží a Sámer konečně našel osudovou ženu, která pro něj bude oporou v dobrém i ve zlém.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.